Čtvrtek, 13. prosinec 2018 | Svátek má Lucie Text je dostupný pod licencí CC BY-SA 3.0 | Přihlášení

Citáty o úspěchu a neúspěchu - náhodné


Tip: u známých osobností se při najetí myší na jméno zobrazí krátké info o daném člověku.
Úspěch má mnoho otců.Albert Camus
Snažší je dosáhnout úspěchu, obtížnější je si ho udržet.
James Madison
Každý nový a úspěšný příklad dokonalé odluky záležitostí duchovních a občanských je důležitý, protože zajistí, aby náboženství i vláda existovaly v o to dokonalejší čistotě, oč méně jsou propojené.
George Bernard Shaw
Co je důležitější, chceme-li dosáhnout úspěchu? Talent, nebo pracovitost? A co je důležitější u velocipédu? Přední, nebo zadní kolo?
Jacques Tati
Lékaři jsou na tom nejlíp. Jejich úspěchy kolují všude a jejich neúspěchy jsou pohřbívány.
Otrok nikdy a nikde nepracuje rád a úspěšně.
George Harrison
Chtěl jsem být úspěšný, ne slavný.
Benedikt XVI.
V době největšího úspěchu se Evropa stává vnitřně prázdnou, je paralyzována ohrožující krizí, která ohrožuje její zdraví, je závislá na transplantacích.
Albert Einstein
Banality lidského pachtění, jako majetek, vnějšková úspěšnost, přepych, ty mi už od mlada připadaly jako cosi opovrženíhodného.
Daniel Lipšic
Plynie totiž šesťmesačná lehota na podanie nového návrhu. A na jar hlasovať o predčasných voľbách už nemá význam, pretože by sa stihol možno augustový termín. Takže podávať dnes návrhy na skončenie alebo skrátenie volebného obdobia bez toho, aby bolo zrejmé, že budú úspešné, je podľa mojej mienky populizmus.
"Umím si představit, že pokud bych byl úspěšným politikem, tak bych se mohl o tuto funkci (prezidenta ČR) někdy v budoucnosti ucházet." (22. 4. 2007 v pořadu Nedělní partie TV Prima, zdroj: idnes.cz)Miroslav Horníček
Nedorozumění mě trápí víc než neúspěch. Hrozně mě mrzí, když někdo slyší něco jiného, než jsem řekl.
Peter Urs Bender
Prezentace stejně jako let má start a přistání. V těchto situacích se stává nejvíce havárií. Když se odlepíte od země - hladce a bezpečně, Vaše prezentace bude úspěšná.
Gunther Philipp
Mnozí manželé jsou jako neúspěšní členové patroly - nemají co hlásit.
Albert Einstein
Nechci byť človekom, ktorý je úspešný, ale buď človekom, ktorý za niečo stojí.
Svůj úspěch hodnoťte podle toho, čeho všeho jste se pro něj vzdali.
Juan Antonio Samaranch
Drazí kolegové, vím, že jsem velmi blízko ke konci svých dnů. Jak víte, je mi osmdesát devět let. Mohu vás požádat, zda byste nedarovali mé zemi tu čest a také povinnost uspořádat olympijské hry v roce 2016? Děkuji vám. (na Olympijském kongresu v Kodani 2009, kde Madrid neúspěšně kandidoval na pořádání letních olympijských her)
Peter Drucker
Když něco nemůžete změřit, nemůžete to ani řídit. [If you can´t measure it, you can´t manage it. (Tento citát slyšel zajisté téměř každý, kdo za sebou má studium ekonomie. V rámci podnikového vedení manifestoval tento výrok úspěšný postup hospodářských jednotek, které musí býti založeny na měřitelných faktech.)]
Albert Einstein
Úspěch v životě? To je vlastně rovnice: A = X + Y + Z. X znamená práce a Y fair play. A co Z? Z znamená držet jazyk za zuby.
Konrad Adenauer
Nejen v životě jednotlivců, nýbrž i v životě národu je vzájemná důvěra základem společné práce a společných úspěchů.
© 2009–2019Citáty Ochrana údajů | Kontakt