Pátek, 24. září 2021 | Svátek má Jaromír Text je dostupný pod licencí CC BY-SA 3.0 | Přihlášení

William Saroyan

« Všechny citáty autora
 

Nepřátelím se a nedělám si nepřátele.

 
William Saroyan

» William Saroyan - zobrazit všechny citáty »Zdroj: (přesný zdroj nebo překladatel tohoto citátu nebyl dosud identifikován, prosíme dodatečně uvést do komentářů)


Štítky: Citáty William Saroyan, William Saroyan quotes, citáty o nepřátelství, autoři od písmene S


Podobné citáty

 

Já to nedělám pro sebe, ale pro peníze.

 
Karel Čapek
 

Nedělám nikdy tu chybu, abych se přel s lidmi, k jejichž názoru nemám žádnou úctu.

 
Edward Gibbon
 

Moje filosofie zní: Každý den je novým dnem. Nedělám si velké starosti s uměním nebo s životem. Myslím si, že válka a atomová bomba mě zneklidňují, to ano, ale člověk proti nim většinou nic nezmůže.

 
Andy Warhol
 

"Sleduji MTV a myslím, že nestojí za nic a většina vydají stejně tak. Ale koukám na ně, protože se rád dozvím, o co vlastně jde. Chci vědět, že naposledy No Doubt video stálo za prd a že to samé nedělám já sám."

 
Trent Reznor
 

Někteří lidé říkají, potřebujeme Erharda, abychom vyhráli příští volby. Tito lidé se hluboce mýlí. Nedělám politiku, abych vyhrál volby, nýbrž pracuji pro Německo a celý německý národ.

 
Ludwig Erhard
 

Jedu lyžovat a stoupnu si do fronty u vleku, co bych dělal také jiného. Na té kotvě pak jedu s člověkem, který to vůbec netuší a začneme si povídat. Ten je z toho často vyplašen a překvapen. Já to skutečně nedělám jako divadélko, jdu prostě lyžovat.

 
Václav Klaus
© 2009–2019Citáty Ochrana údajů | Kontakt