Neděle, 25. červenec 2021 | Svátek má Jakub Text je dostupný pod licencí CC BY-SA 3.0 | Přihlášení

William Saroyan

« Všechny citáty autora
 

Láska je nesmrtelná a činí všechny věci nesmrtelnými. Ale nenávist hyne každou minutu.

 
William Saroyan

» William Saroyan - zobrazit všechny citáty »Zdroj: (přesný zdroj nebo překladatel tohoto citátu nebyl dosud identifikován, prosíme dodatečně uvést do komentářů)


Štítky: Citáty William Saroyan, William Saroyan quotes, citáty o lásce, citáty o smrti, citáty o nenávisti, autoři od písmene S


Podobné citáty

 

Láska je nesmrtelná a činí všechny věci nesmrtelnými.

 
William Saroyan
 

Společné věci činí vztahy příjemnými, ale zajímavými je činí drobné rozdíly.

 
Neznámý autor
 

Láska si uchová v paměti jen krásné dojmy. Zklamání z lásky všechny detaily, jež ji proměnily v nenávist.

 
Hans Rudolf Grimm
 

Láska, která činí všechny lidi sobě rovnými, ponouká často lehkomyslné ženy, aby obětovaly význačné a úctyhodné muže bezvýznamným milencům.

 
Ivan Andrejevič Krylov
 

Muž sedí s krásnym dievčaťom hodinu, ale zdá sa to menej ako minútu. Ale povedzte tomu istému mužovi, aby sedel na horúcich kachliach minútu, je to dlhšie ako hodina. To je relativita.

 
Albert Einstein
 

Na velkých hodinách života je pouze jeden ukazatel, "Teď"! Ulice "Potom", nás přivede k domu "Nikdy"! Velké hodiny času odbijí každý den, každou hodinu a každou minutu našeho života. Tyto časové hodnoty už se nikdy nevrátí. Promarněné dny a hodiny jsou nenávratně ztraceny. Proč se nerozhodnout hned, s úmyslem udělat něco pořádného a dotáhnout to dokonce? Jestliže nás obyčejné úsilí přivádí k solidním úspěchům, což teprve úsilí neobyčejné?

 
Jan Berwid-Buquoy
© 2009–2019Citáty Ochrana údajů | Kontakt