Úterý, 05. prosinec 2023 | Svátek má Jitka Text je dostupný pod licencí CC BY-SA 3.0 | Přihlášení

Thomas Hart Benton

« Všechny citáty autora
 

Vážím si lidské popularity, vážím si úcty dobrých mužů k dobrým činům. Opovrhuji však nafouklou bublinou popularity získané bez zásluh a ztracené bez viny.

 
Thomas Hart Benton

» Thomas Hart Benton - zobrazit všechny citáty »Zdroj: (přesný zdroj nebo překladatel tohoto citátu nebyl dosud identifikován, prosíme dodatečně uvést do komentářů)


Štítky: Citáty Thomas Hart Benton, Hart Crane quotes, citáty o člověku, citáty o mužích a ženách, autoři od písmene B


Podobné citáty

 

Vážím si žen jako lidí, miluji je však jako ženy.

 
Gabriel Laub
 

Pohodlný život a lehko získané požitky ani nepřinášejí tělu prospěch, jak potvrdí každý učitel tělocviku, ani nevštípí duši nějaké hodnotné vědomosti. Naproti tomu vytrvalá námaha nás připraví k ušlechtilým a dobrým činům, jak tvrdí mudrci.

 
Sókratés
 

Bohov si vážim, ale držím sa od nich čo najďalej.

 
Konfucius
 

Nikdy nebude ani pomyšlení na to, že by se rozum stal populárním. Vášně a city mohou nabýt popularity, ale rozum bude vždy dán jen vynikajícím jednotlivcům.

 
Johann Wolfgang Goethe
 

Vážím si lidí, kteří se postavili proti režimu. Já jsem patřil mezi těch 90% národa, kteří drželi hubu a krok.

 
Karel Svoboda
 

Dobrá otázka. Je tu viacero problémov a Vaša práca je skutočne neoceniteľná. Chránite to najcennejšie - ľudské životy a ich majetky a to by malo byť dostatočným, nielen zadosťučinením, ale aj patričným finančným honorovaním. Tieto otázky bude treba nanovo otvoriť a prácu ľudí Vášho typu, ktorú si nesmierne vážim, aj patrične odmeňovať. Ďakujem Vám za všetkých občanov, ktorým ste pomohli a pomáhate.

 
Milan Melník
© 2009–2019Citáty Ochrana údajů | Kontakt