Čtvrtek, 02. prosinec 2021 | Svátek má Blanka Text je dostupný pod licencí CC BY-SA 3.0 | Přihlášení

Rudyard Kipling

« Všechny citáty autora
 

Dle zákona džungle trest uzavírá účet. V džungli nemá místo posuzování či zpochybňování trestu.

 
Rudyard Kipling

» Rudyard Kipling - zobrazit všechny citáty »Zdroj: (přesný zdroj nebo překladatel tohoto citátu nebyl dosud identifikován, prosíme dodatečně uvést do komentářů)


Štítky: Citáty Rudyard Kipling, Rudyard Kipling quotes, citáty o trestu, citáty o zákonu, autoři od písmene K


Podobné citáty

 

Je poctivější být zbabělec na vlastní účet než hrdina na účet druhých.

 
Dušan Radović
 

SMER sociálna demokracia nechápe napríklad, ako sa jeden novinár môže spýtať, či európskym sociálnym demokratom nevadí, že Robert Fico chcel presadiť znovuzavedenie trestu smrti. Ani SMER sociálna demokracia, ani Robert Fico ako predseda tejto strany nikdy nerobili žiadne návrhy, ani stanoviská týkajúce sa tohto trestu, o akýchkoľvek pokusoch opätovne zaviesť trest smrti nehovoriac. Tento fakt sa dá ľahko overiť, ale v prípade otázky novinára denníka SME muselo ísť buď o neschopnosť alebo vykonanie rozkazu provokovať za každú cenu.

 
Robert Fico
 

Zálibo v páchání zla, jak velký půvab máš pro lidi špatné a drzé, kdykoli je trest daleko a nastoupí místo něho volnost!

 
Marcus Tullius Cicero
 

Lítost mění trest pekla v trest Očistce, zpověď v trest pozemský, patřičné pokání v nicotu. V lítosti hřích umírá, zpověď ho vynáší z domu, pokání ho pohřbívá.

 
Jacques de Vitry
 

Plamen v srdci má větší cenu než tučný účet v bance, a pokud z něho znovu a znovu čerpáš touhu žít, intezivně žít, je to účet, který se nikdy nevyčerpá. (Fuengirola, Srpen 1971)

 
Henri Charriere
 

Žádné místo ti nemá být milejší než vlast.

 
Marcus Tullius Cicero
© 2009–2019Citáty Ochrana údajů | Kontakt