Sobota, 21. květen 2022 | Svátek má Monika Text je dostupný pod licencí CC BY-SA 3.0 | Přihlášení

Miloš Horanský

« Všechny citáty autora
 

Peníze jsou chytrost hloupých.

 
Miloš Horanský

» Miloš Horanský - zobrazit všechny citáty »Zdroj: (přesný zdroj nebo překladatel tohoto citátu nebyl dosud identifikován, prosíme dodatečně uvést do komentářů)


Štítky: Citáty Miloš Horanský, Anonymous quotes, citáty o hlouposti, citáty o moudrosti, citáty o penězích, autoři od písmene H


Podobné citáty

 

Vždycky bylo, je, a já se domnívám, že i bude, na světě víc lidí hloupých a nevzdělaných, než chytrých a vzdělaných, i když chytrost a vzdělanost nejsou na sobě přímo závislé. Já znám mnoho vzdělaných hlupáků.

 
Jan Werich
 

Vždycky bylo, je, a já se domnívám, že i bude na světě lidí víc hloupých a nevzdělaných, než chytrých a vzdělaných, i když chytrost a vzdělanost nejsou na sobě přímo závislé. Já znám mnoho vzdělaných hlupáků.

 
Jan Werich
 

Já vím, kde ty peníze jsou, ale proč to chcete vědět vy?-reakce na otázku: "Pane předsedo vlády, víte kde jsou ty peníze?" tazatele, který citoval článek z Washington Post, kde bylo uvedeno, že peníze, které ČR získala z prodeje státních podniků, měly být ve Fondu národního majetku, ale místo toho jsou používány ke krytí deficitu.

 
Václav Klaus
 

Přílišná chytrost je nepravá vytříbenost, pravá vytříbenost je zdravá chytrost.

 
François de la Rochefoucauld
 

Chytrost a pracovitost jsou jako manželé - málokdy se snášejí.

 
Gabriel Laub
 

Jsou věci důležitější než peníze, jen je nutno mít peníze, abychom si je mohli koupit.

 
Mérimée Prosper
© 2009–2019Citáty Ochrana údajů | Kontakt