Úterý, 22. duben 2025 | Svátek má Evžénie Text je dostupný pod licencí CC BY-SA 3.0 | Přihlášení

Jean Dutourd

« Všechny citáty autora
 

Muži se děsí malérů. Dopustili by se nevím čeho, nevím jaké posedlosti, nevím jaké lži, jen aby se vyhnuli scéně.

 
Jean Dutourd

» Jean Dutourd - zobrazit všechny citáty »



Zdroj: (přesný zdroj nebo překladatel tohoto citátu nebyl dosud identifikován, prosíme dodatečně uvést do komentářů)


Štítky: Citáty Jean Dutourd, Jean Anouilh quotes, citáty o mužích a ženách, citáty o lži, autoři od písmene D


Podobné citáty

 

V černobílé fotografii hraje světlo a stín. Jaké budou zákonitosti v té barevné, to já zatím nevím. A taky nevím, jestli se k tomu někdy dostanu. Ty zákony však budou jiný. Ale v černobílý fotografii, v té nuanci, která se odehrává mezi největším stínem a největším světlem, to může být i bez slunce. Hlavně, aby se tam, jak v tom světle, tak v tom stínu, něco odehrávalo! S tím musíte počítat. To je vlastně takové to kouzlo černobílé fotografie. Vona třeba zdánlivě efektní nebude, ale pořád vás k ní bude něco přitahovat!

 
Josef Sudek
 

Chtěl bych říci, že nevím, kdy paní Radičová vstoupila do politiky...před čtyřmi a nebo pěti roky? Ani nevím. Osobně si myslím, že to by už potom mohla kdejaká prodavačka být prezidentkou tohoto státu.

 
Iveta Radičová
 

Chtěl bych říci, že nevím, kdy paní Radičová vstoupila do politiky...před čtyřmi a nebo pěti roky? Ani nevím. Osobně si myslím, že to by už potom mohla kdejaká prodavačka být prezidentkou tohoto státu. reaguje na fakt, že Iveta Radičová kandiduje na post prezidenta SR v relaci "Na telo".

 
Ján Slota
 

Místo "nevím" používáme "zatím nevím".

 
Bill Gates
 

Čeho se na nás dopustili druzí, s tím se už nějak vyrovnáme. Horší je to s tím, čeho jsme se na sobě dopustili sami.

 
François de la Rochefoucauld
 

Vím, že nic nevím.

 
Sókratés
© 2009–2019Citáty Ochrana údajů | Kontakt