Pátek, 12. duben 2024 | Svátek má Julius Text je dostupný pod licencí CC BY-SA 3.0 | Přihlášení

Henny Youngman

« Všechny citáty autora
 

Lidé se nás ptají na tajemství našeho dlouhého manželství. Uděláme si dvakrát týdně čas na večeři v restaurantu při svících, s jemnou hudbou a tancem. Ona v úterý, a já v pátek.

 
Henny Youngman

» Henny Youngman - zobrazit všechny citáty »Zdroj: (přesný zdroj nebo překladatel tohoto citátu nebyl dosud identifikován, prosíme dodatečně uvést do komentářů)


Štítky: Citáty Henny Youngman, Henny Youngman quotes, citáty o člověku, citáty o čase, citáty o jídle a hladu, citáty o manželství, citáty o tajemství, autoři od písmene Y


Podobné citáty

 

Že se nestydíš bít ženu v neděli, když na to máš pondělí, úterý, středu, čtvrtek, pátek, sobotu...

 
Ilja Arnoldovič Ilf
 

Fyzikům nezbývá nic lepšího než chodit s ustaranými tvářemi a smutně si stěžovat, že v pondělí, ve středu a v pátek musejí na světlo hledět jako na vlnu, zatímco v úterý, ve čtvrtek a v sobotu ho berou jako částici. A v neděli se prostě modlí...

 
Banesh Hoffmann
 

Dvakrát týdně se svou paní oddávej se milování, stočtyřikrát v roční době neuškodí jí ani tobě.

 
Martin Luther
 

Předpokládám, že myslíte jen zřídka. Je jen málo lidí, kteří myslí třikrát nebo čtyřikrát do roka. Já jsem se stal slavným tím, že myslím jedenkrát nebo dvakrát týdně.

 
George Bernard Shaw
 

Lidé mají jedny ústa, ale dvě uši. Někdo asi chtěl, abychom dvakrát více poslouchali, než mluvili. Někdo může namítnout, že je to proto, že poslouchání je dvakrát těžší než mluvení.

 
Neznámý autor
 

Tajemství našeho konání spočívá ve vyléčení láskou.

 
Sigmund Freud
© 2009–2019Citáty Ochrana údajů | Kontakt