Pátek, 29. září 2023 | Svátek má Michal Text je dostupný pod licencí CC BY-SA 3.0 | Přihlášení

Dušan Radović

« Všechny citáty autora
 

Nezlobte se na své děti! Děti se nejprve rodí jako důsledek vašich hloupostí, a teprve pak se stávají příčinou vašeho neštěstí.

 
Dušan Radović

» Dušan Radović - zobrazit všechny citáty »Zdroj: (přesný zdroj nebo překladatel tohoto citátu nebyl dosud identifikován, prosíme dodatečně uvést do komentářů)


Štítky: Citáty Dušan Radović, Anonymous quotes, citáty o rodičích a dětech, citáty o hlouposti, citáty o neštěstí, autoři od písmene R


Podobné citáty

 

Není společensky prospěšnější zůstat mladý, než klást na své děti nebo spoluobčany tíhu své staroby jako důsledek chybného způsobu života?

 
André Van Lysebeth
 

Teprve, když člověk umírá, pozná, co jsou to děti! Ach, drahý příteli, nežeňte se, nemějte děti! Dáte jim život, ony vám dají smrt. Vy je uvedete do světa, ony vás z něho vyštvou.

 
Honoré de Balzac
 

Je zajímavé, že ze zlobivých dětí se často stávají pořádní a vážení muži a ženy, jako z těch hodných.

 
Mark Twain
 

Mládí biologické neosvobozuje od blbosti a hlouposti, stejně jako stáří nezaručuje moudrost. Jsou blbí dědkové a hloupé děti.

 
Jan Werich
 

Lidé se bojí smrti tak, jako se děti bojí jít do tmy. A právě jako přirozený strach dětí vzrostl všelijakými pověstmi, tak vzrost i ten druhý.

 
Francis Bacon
 

Z milostných iluzí se rodí skutečné děti.

 
Jiří Žáček
© 2009–2019Citáty Ochrana údajů | Kontakt