Neděle, 21. červenec 2024 | Svátek má Vítězslav Text je dostupný pod licencí CC BY-SA 3.0 | Přihlášení

David Baltimore

« Všechny citáty autora
 

Pracuji (ve vědě), protože chci pochopit. [I work (in science) because I want to understand.]

 
David Baltimore

» David Baltimore - zobrazit všechny citáty »Zdroj: YOUNT, Lisa. A to Z of biologists. 1. vyd. [s.l.] : Infobase Publishing, 2003. ISBN 0-81604-541-0. S. 13. (anglicky)


Štítky: Citáty David Baltimore, David (or David Malloch) Mallet quotes, autoři od písmene B


Podobné citáty

 

Chci jít do hrobu naprosto opotřebovaný, protože čím víc pracuji, tím víc žiji.

 
George Bernard Shaw
 

Nepracuji, jak chci; pracuji, jak umím.

 
Georges Braque
 

There is something fascinating about science. One gets such wholesale returns of conjecture out of such a trifling investment of fact. - Na vědě je cosi podmanivého. Člověk získává tučné výnosy z domněnky na základě nicotné investice v podobě faktů.

 
Mark Twain
 

Dvacetpět procent země bylo nezaměstnané. Chtěl jsem pochopit ekonomiku, která dovolila, aby se to stalo. (o ekonomické krizi ve 30. letech 20. století, která podnítila jeho zájem o ekonomii) [Twenty-five percent of the country was unemployed. I wanted to understand an economy which allowed this to happen.]

 
Emmett John Rice
 

Science fiction je krásna hra a krásny zážitok. [Science fiction is a beautiful game, and a beautiful experience. (angl.)]

 
Gene Roddenberry
 

"Ale já nechci pohodlí. Chci Boha, chci poezii, chci skutečné nebezpečí, chci svobodu, chci to, co je dobré, a chci hřích." "Zkrátka," pravil Mustafa Mond, "požadujete právo být nešťastný." "Tak tedy ano," pravil divoch vzdorně, "požaduji právo být nešťastný."

 
Aldous Huxley
© 2009–2019Citáty Ochrana údajů | Kontakt