Pátek, 21. únor 2020 | Svátek má Lenka Text je dostupný pod licencí CC BY-SA 3.0 | Přihlášení

Curt Goetz

« Všechny citáty autora
 

Ovládneme-li se v přítomnosti ženy, máme dvě možnosti - malou, že to ocení, a velkou, že nás bude považovat za hlupáka. Neovládneme-li se však, máme také dvě možnosti? Malou, že nám to bude zazlívat, a velkou, že nám to nebude zazlívat.

 
Curt Goetz

» Curt Goetz - zobrazit všechny citáty »Zdroj: (přesný zdroj nebo překladatel tohoto citátu nebyl dosud identifikován, prosíme dodatečně uvést do komentářů)


Štítky: Citáty Curt Goetz, Curt Flood quotes, citáty o mužích a ženách, citáty o hlouposti, autoři od písmene G


Podobné citáty

 

Znám tři druhy lží. Velkou lež, malou lež a statistiku.

 
George Bernard Shaw
 

Láska se rodí za nepředvídatelných okolností. Nikdy na ní nejsme dost dobře připraveni, a proto nad ní máme tak malou moc.

 
Hans Rudolf Grimm
 

Nezměníme se. Když nám někdo bude chtít radit, co máme dělat, pošlem ho do prdele. Proto taky máme problémy s nahrávacíma společnostma.

 
Johnny Rotten
 

Velkou chybou, drahý Watsone, je zabývat se domněnkami, když máme přesná fakta.

 
Arthur Conan Doyle
 

Kňaz je ako studňa. A robí všetko, aby dával čistú vodu. Kto príde s veľkou nádobou, načerpá plnú, kto s malou, málo. Kto príde s deravou nádobou, neodnesie si nič, a kto príde s nádobou špinavou, odnesie si špinavú vodu.

 
Anton Srholec
 

Malou výrobu je možné řídit s malými lidmi. Velkou výrobu mohou vést pouze velcí lidé. Lidé, kteří jsou velcí povahou, vůlí a vědomostmi. Ti nám chybí a možná, že budeme muset počkat než nám dorostou z mladých mužů, které zde vychováváme.

 
Tomáš Baťa
© 2009–2019Citáty Ochrana údajů | Kontakt