Neděle, 21. červenec 2024 | Svátek má Vítězslav Text je dostupný pod licencí CC BY-SA 3.0 | Přihlášení

Creighton Abrams

« Všechny citáty autora
 

Abe byl velkým příznivcem toho, co jsme se pokoušeli dosáhnout ve válce a dal do toho všechno. [Abe was a great supporter of what we were attempting to accomplish in the war and gave it his all.- George S. Patton]

 
Creighton Abrams

» Creighton Abrams - zobrazit všechny citáty »Zdroj: SOBEL, Brian. The fighting Pattons. 1. vyd. [s.l.] : Greenwood Publishing Group, 1997. ISBN 0-27595-714-4. Kapitola XVI, s. 183-184. (anglicky)


Štítky: Citáty Creighton Abrams, M. H. Abrams quotes, citáty o válce, autoři od písmene A


Podobné citáty

 

Moje žena a já jsme se v posledních čtyřiceti letech pokoušeli dvakrát nebo třikrát spolu posnídat, ale bylo to tak nepříjemné, že jsme toho museli nechat.

 
Winston Churchill
 

Souhrn našich znalostí sestává z toho, co jsme se naučili a z toho, co jsme zapomněli.

 
Maria von Ebner-Eschenbachová
 

There are always three speeches, for every one you actually gave. The one you practiced, the one you gave, and the one you wish you gave.

 
Dale Carnegie
 

Sami se posuzujeme podle toho, co jsme schopni udělat. Druzí nás však posuzují podle toho, co jsme už udělali.

 
Henry Wadsworth Longfellow
 

Láska je přání něco dávat, nikoli dostávat. Láska je umění produkovat něco s pomocí toho druhého. K tomu je třeba, aby si Tě ten druhý a aby Ti byl nakloněn. Toho lze dosáhnout vždycky.

 
Bertolt Brecht
 

Láska je přání něco dávat, nikoli dostávat. Láska je umění produkovat něco s pomocí toho druhého. K tomu je třeba, aby si tě ten druhý vážil a aby ti byl nakloněn. Toho lze dosáhnout vždycky.

 
Bertolt Brecht
© 2009–2019Citáty Ochrana údajů | Kontakt