Sobota, 12. červen 2021 | Svátek má Antonie Text je dostupný pod licencí CC BY-SA 3.0 | Přihlášení

Charles Dickens

« Všechny citáty autora
 

Nedostatek a nemoc jsou příliš všední v mnohých postaveních životních, aby zasluhovaly více povšimnutí, než se zpravidla dostává nejobyčejnějším měnivým příhodám v životě lidském.

 
Charles Dickens

» Charles Dickens - zobrazit všechny citáty »Zdroj: (přesný zdroj nebo překladatel tohoto citátu nebyl dosud identifikován, prosíme dodatečně uvést do komentářů)


Štítky: Citáty Charles Dickens, Charles Dickens quotes, citáty o životě, citáty o člověku, citáty o zdraví a nemoci, autoři od písmene D


Podobné citáty

 

V životě lidském jsou chvíle, kdy i vůl pláče.

 
Jaroslav Hašek
 

Pokládám lásku za jednu z nejdůležitějších věcí v lidském životě. Láska je mnohem více než touha po pohlavním styku, je hlavním východiskem z osamělosti.

 
Bertrand Russell
 

Nejlepší léta přicházejí v lidském životě tehdy, když ta dobrá už jsou pryč.

 
René Clair
 

V lidském životě jsou dvě tragédie. První je, že se Vám nepodaří dosáhnout toho co chcete a druhá je, když se Vám to podaří.

 
Friedrich Nietzsche
 

V lidském společenství nepotřebujeme my, lidé, o nic víc úřadů, pravidel a životních předpisů, než jich potřebují jeřábi nebo mravenci ve svém.

 
Michel de Montaigne
 

Dnes, drazí přátelé, není tragédií nedostatek šatstva nebo domova. Největším hladem a nejstrašnějším utrpením není nedostatek jídla. Je to mnohem více absence Boha a nedostatek pravé lásky, lásky, která nám byla zjevena na Kříži.

 
Robert Sarah
© 2009–2019Citáty Ochrana údajů | Kontakt