Pondělí, 20. září 2021 | Svátek má Oleg Text je dostupný pod licencí CC BY-SA 3.0 | Přihlášení

Carlo Franchi

« Všechny citáty autora
 

Politikové klopýtají o své dnešní problémy a o své včerejší výroky.

 
Carlo Franchi

» Carlo Franchi - zobrazit všechny citáty »Zdroj: (přesný zdroj nebo překladatel tohoto citátu nebyl dosud identifikován, prosíme dodatečně uvést do komentářů)


Štítky: Citáty Carlo Franchi, Carlo Beenakker quotes, autoři od písmene F


Podobné citáty

 

Dnešní lidé by chtěli žít zítřejší život za včerejší ceny.

 
Tennessee Williams
 

Niekto vypustil džina z fľaše. Zjavne ide o reťaz incidentov. Je očividné, že protimaďarské výroky a činy... narastajú. [26. 8. 2006 - SITA - Reakcia na protimaďarské vyroky.]

 
Ferenc Gyurcsány
 

Naše problémy budou mít problémy s námi. (Talisman)

 
Stephen King
 

Jediný klidný den byl ten včerejší.

 
Clint Black
 

Kamarád je někdo, komu se můžete svěřit se svými problémy. Přítel je někdo, komu se můžete svěřit se všemi svými problémy. Smrt je něco, co vaše problémy vyřeší.

 
Neznámý autor
 

Člověk je ztělesněná nejistota a každý konečný úsudek o něm je falešný. Změna lidského charakteru, nestálost v citovém životě je přirozenou vlastností člověka. Vždyť se mění s počasím, okolnostmi, tělesnými podmínkami, jeho zájmy, schopnostmi, názory a zvyky. Člověk vidí věci různě. Je stálý ve své nestálosti a nestálý ve své stálosti, nesnáší ponurou ctnost pravidelnosti, miluje rozmanitost, je takový i onaký, ze všech stran nekonečný, můžeme o něm pronášet protikladná určení, je to ztělesněný rozpor. Jeho dnešní já je jiné než včerejší, v jeho životě není totožných okamžiků, jeho individualita není dána, je to vyvíjející se struktura, přecházející z jednoho stavu do druhého.

 
Michel de Montaigne
© 2009–2019Citáty Ochrana údajů | Kontakt