Neděle, 13. červen 2021 | Svátek má Antonín Text je dostupný pod licencí CC BY-SA 3.0 | Přihlášení

Tadao Ando

« Všechny citáty autora
 

Nevěřím, že by architektura měla příliš mluvit. Měla by zůstat tichá a nechat přírodu v masce slunečního svitu promlouvat hlasem větru. [I do not believe that architecture should speak too much. It should remain silent and let nature in the guise of sunlight and wind speak.]

 
Tadao Ando

» Tadao Ando - zobrazit všechny citáty »Zdroj: Feature Architect - Tadao Ando. domaindesign.com.au [online]. [cit. 2011-03-09].


Štítky: Citáty Tadao Ando, Anonymous quotes, citáty o víře, autoři od písmene A


Podobné citáty

 

Those who know, do not speak, those who speak, do not know.

 
Lao-c’
 

Rozpočet by měl být vyvážený, státní pokladna by se měla znovu naplnit, veřejný dluh by se měl snížit, arogance úřednictva by se měla zmírnit a být pod dozorem a pomoc cizím zemím by se měla omezit, pokud Řím nemá přijít na mizinu. Lidé se opět musí naučit pracovat namísto toho, aby žili z veřejné podpory. (z knihy A Pillar of Iron od Taylora Caldwella)

 
Marcus Tullius Cicero
 

Hudba by měla změnit svůj charakter, měla by se stát přímou, prostou, velkolepou: lid kašle na techniku a mudrování. Pokusil jsem se o to v Janě na hranici. Snažil jsem se být přístupný člověku z ulice a zároveň zajímavý pro hudebního znalce.

 
Arthur Honegger
 

Tajemství nejsou smrtelná jako lidé, mohou zůstat nebezpečná i stovky let. [Secrets are not like mortal men - they can remain dangerous even a hundred years. (Hunting Midnight)]

 
Richard Zimler
 

Chrám musí promlouvat k člověku a jeho srdci, jakmile do něj vstoupí, má mluvit jazykem symbolickým a afektivním.

 
Simone Giusti
 

Pre básnika sú nevyhnutné dúšky ticha, lebo potrebuje slová z ticha zrodené.

 
Paul Celan
© 2009–2019Citáty Ochrana údajů | Kontakt