Pondělí, 14. červen 2021 | Svátek má Roland Text je dostupný pod licencí CC BY-SA 3.0 | Přihlášení

Raymond Chandler

« Všechny citáty autora
 

Ředitel je člověk jako jiní, jenže neví o tom.

 
Raymond Chandler

» Raymond Chandler - zobrazit všechny citáty »Zdroj: (přesný zdroj nebo překladatel tohoto citátu nebyl dosud identifikován, prosíme dodatečně uvést do komentářů)


Štítky: Citáty Raymond Chandler, Raymond Chandler quotes, citáty o člověku, autoři od písmene C


Podobné citáty

 

Ředitel je člověk jako každý jiný, jenže o tom neví.

 
Raymond Chandler
 

Ředitel je člověk, jenže na to zapoměl.

 
Raymond Chandler
 

Ono je to jako v tý starý cirkusácký anekdotě, jak říká ředitel klaunovi: "Klaune, proč ten kůň nezpívá?" A klaun odpoví: "Není mu dáno." A ředitel řekne: "Tak mu dejte!" A v tom je celej vtip umění: komu není dáno, tomu se dát nedá.

 
Jan Werich
 

Ono je to jako v tý starý cirkusácký anekdotě, jak říkal ředitel klaunovi: "Klaune, proč ten kůň nezpívá?" A klaun odpoví: "Není mu dáno." A ředitel řekne: "Tak mu dejte!" A v tom je celej vtip umění: komu není dáno, tomu se dát nedá.

 
Jan Werich
 

V jiných dobách bývali hrdinové oslavováni pro tak všední ctnosti jako odvaha, štědrost, chytrost, věrnost a víra, ale kam mi paměť sahala, sotva kdy pro sebejistotu. Jenže v naší neklidné éře, kdy většina z nás ani neví, kde vlastně stojí, a nemůže s určitostí říct, zda stoupáme či klesáme, zda postupujeme vpřed nebo vzad, jsme-li milováni či nenáviděni, zbožňováni či opovrhováni, nabývá sebejistota přednostního významu. (Noční kořist)

 
Irwin Shaw
 

Génius je člověk jako každý jiný. Jenže je jiný.

 
Honoré de Balzac
© 2009–2019Citáty Ochrana údajů | Kontakt