Pátek, 07. srpen 2020 | Svátek má Lada Text je dostupný pod licencí CC BY-SA 3.0 | Přihlášení

Lafayette Ronald Hubbard

« Všechny citáty autora
 

Utlačování a utiskování jsou základními příčinami deprese. Když je zmírníte, člověk může znovu pozvednout hlavu, bude se mu dařit dobře a stane se v životě šťastným.

 
Lafayette Ronald Hubbard

» Lafayette Ronald Hubbard - zobrazit všechny citáty »Zdroj: (přesný zdroj nebo překladatel tohoto citátu nebyl dosud identifikován, prosíme dodatečně uvést do komentářů)


Štítky: Citáty Lafayette Ronald Hubbard, Ronald (born L. Ron Hubbard DeWolfe quotes, citáty o životě, citáty o člověku, citáty o štěstí, autoři od písmene H


Podobné citáty

 

Pesimista je člověk, který se necítí dobře, když se cítí dobře, jelikož se obává, že se bude cítit hůře, až se bude cítit lépe.

 
George Bernard Shaw
 

Nevěřte, že se člověk může může stát šťastným neštěstím jiných.

 
Lucius Annaeus Seneca
 

Nežádej, aby to co se stane, se stalo tak, jak chceš. Ale dbej, aby se věci stávaly tak, jak se stávají, a budeš šťastný. (varianta jiného překladu:"Nežádej, aby se věci děly jak chceš, ale chtěj, aby se věci děly tak, jak se dějí, a bude ti v životě dobře")

 
Epiktétos
 

Člověk znovu a znovu vyhlašuje nějaká předsevzetí a znovu a znovu je porušuje.

 
Jaroslav Dietl
 

Když se někdo doopravdy vyzná dobře v jediné ženské, ví toho až dost o všech ženách, a to je taky všechno, co člověk v jednom životě stačí udělat.

 
Ferberová
 

Človek je nešťastný preto, lebo nevie, že je sťastný; jedine preto. To je všetko, všetko! Kto sa to dozvie, ten sa hneď stane šťastným, v tom okamihu. - Diablom posadnutí

 
Fjodor Michajlovič Dostojevskij
© 2009–2019Citáty Ochrana údajů | Kontakt