Sobota, 22. leden 2022 | Svátek má Slavomír Text je dostupný pod licencí CC BY-SA 3.0 | Přihlášení

Julian Assange

« Všechny citáty autora
 

Myslím, že by měl být Assange zavražděn... Tohle k ničemu dobrému nevede. Obama by měl vypsat odměnu nebo použít bezpilotní letoun. - Tom Flanagan

 
Julian Assange

» Julian Assange - zobrazit všechny citáty »Zdroj: Poradce Tom Flanagan: Zabijte Assangea !. prvnizpravy.cz [online]. 2010-12-01 [cit. 2010-12-08].


Štítky: Citáty Julian Assange, Julian Assange quotes, autoři od písmene A


Podobné citáty

 

Myslím, že by měl být Assange zavražděn... Tohle k ničemu dobrému nevede. Obama by měl vypsat odměnu nebo použít bezpilotní letoun.

 
Tom Flanagan
 

Ženy mají rády pohyb, i když činnost třeba k ničemu nevede. Samčí nehybnost je rozčiluje.

 
Jean Dutourd
 

Štěstí plyne z přibližování se k dobrému, k cestě k dobrému.

 
Alois Jirásek
 

Všetky náboženstvá sľubujú odmenu za vynikajúcu vôľu a dobré srdce, avšak žiadnu odmenu za vynikajúcu hlavu alebo chápanie.

 
Arthur Schopenhauer
 

Nepochybuji, že je Assange v ohrožení, ale i kdyby byl z oběhu vyřazen zatčením, atentátem nebo pošpiněním charakteru (například obviněním ze znásilnění), tok tajných dokumentů na veřejnost to nezastaví. Myslet si opak je kolosálním nepochopením podstaty WikiLeaks a subkultury, z níž vzešel.

 
Peter Ludlow
 

Co dokázal přinést Detroitu a jeho pověsti ... to je jako Scotty v jeho sportu. Vysloužili si právo být výjimeční. Myslím, že pro lidi, kteří jsou skuteční basketbaloví nebo sportovní fanoušci v Detroitu, zůstane mnoho hodnotných vzpomínek. To je něco zvláštního. Ale také si myslím, že musíte přestát zkoušku času, aby si vás vážili tímhle způsobem - jako Scottyho nebo pana Dalyho. [Mike Babcock]

 
Chuck Daly
© 2009–2019Citáty Ochrana údajů | Kontakt