Pondělí, 20. květen 2024 | Svátek má Zbyšek Text je dostupný pod licencí CC BY-SA 3.0 | Přihlášení

Robert Záruba


Český sportovní komentátor, zaměřující se na lední hokej.
 
Robert Záruba
Kdo jiného na sklo tlačí, sám poté krvácí. (Krvácející hráč po zákroku proti českému hráči, který mu uhnul.)Záruba citáty
Rachna, kachna to to letělo!!! "(při semifinále se Švédy na MS 2010 po vyrovnání Karla Rachůnka 7 sekund před koncem třetí třetiny na 2:2)"
Záruba
A je to tady, ještě jeden zlatý večírek pro tuhle partu. (při odpočítávání posledních sekund finále s Kanadou na MS 2005)
Záruba Robert citáty
Andy Roach, do roka a do týdne… výborně, výborně, výborně, výborně, Tomáši, postupujeme do semifinále, Tomáš Vokoun to všechno Američanům vrátil!!! (komentář při posledním nájezdu rozstřelu při čtvrtfinále s USA)
Záruba Robert
Až bude někdo Haškovi tesat sochu, musí ho vyobrazit v rozkleku!
Robert Záruba citáty
Fantom opery byl geniální psychopat. Tak já musím do toho dostat hlavně trošku z toho prvního, protože tam nechci vypadat JENOM jako psychopat. (o soutěži StarDance)
Robert Záruba
Je konec a prokletí domácích týmů pokračuje! (po posledním neproměněném nájezdu Jiřího Dopity na MS 2004 v Praze a potvrzení našeho konce ve čtvrtfinále)
Záruba Robert citáty
Jsi pašák, Alby. (poté, co Robert Reichel proměnil první samostatný nájezd v semifinále ZOH 1998 proti Kanadě)
Záruba
Otevíráme zlatou bránu olympijského turnaje, jsme olympijští vítězové. (při odpočítávání posledních vteřin finále ZOH 1998 v Naganu)
Záruba Robert
Přepište dějiny. (po skončení finále ZOH 1998 v Naganu)
Robert Záruba
Takhle pálí Guma. (při opakovaném záběru, kdy Jiří Šlégr střílí první gól semifinále ZOH 1998 proti Kanadě)Robert Záruba citáty
Vítej zlatý hattricku, jsme po třetí za sebou mistři světa!!! (radost po gólu Davida Moravce na MS 2001 a dokonání zlatého hattricku)
Robert Záruba
Ode dneška by mělo být spojení Vítězný únor navždy přiřazeno k tomuto historickému vítězství! (po vítězství ČR v Naganu)
Záruba citáty
Tak nevím jestli Kanaďané umějí prohrávat? (půl minuty před koncem finále MS 2005 při nesportovních výstupcích Jasona Smithe)
Záruba Robert
Hubáček a Voráček. Tak něžná jména a tak krutý závěr. (při závěrečné bitce po Kanadské prohře na MS 2010)
Záruba Robert citáty
Lukáš Kašpar znovu vytáhl svůj klenot. Backhandový blafák - roztáni mi nohy a já tam dám koutoč, tak jak se sluší a patří. (při samostatných nájezdech v semifinále se Švédy na MS 2010 - úspěšný nájezd Lukáše Kašpara)
Robert Záruba
Pokud jste nad tímto týmem zlomili po prohře s Norskem hůl, tak honem pospíchejte do večerky pro vteřinové lepidlo.(po vítězství nad Švédskem v základní skupině MS 2010)
Robert Záruba citáty
Takový závěs nekoupíte ani v supermarketu (MS2011, Česko-Slovensko kdy slovák v přesilové hře stíní před brankovištěm Pavelcovi)
Robert Záruba
Česko vítězí ve finále mistrovství světa a zapichuje další vlajku na hokejové nebe snů! (MS 2010)
 
© 2009–2019Citáty Ochrana údajů | Kontakt