Středa, 06. červenec 2022 | Svátek má Státní svátek - Mistr Jan Hus Text je dostupný pod licencí CC BY-SA 3.0 | Přihlášení

Mitch Hedberg (1968 – 2005)


Americký komik.
 
Mitch Hedberg
Kdyby mrkev obsahovala alkohol, tak by byli králíci pořád namaděru.Hedberg citáty
Znáte to jak na punk-rokových koncertech skáčou zpěváci do publika? Kdekdo si myslí, že je to nebezpečný, ale já ne… Lidi jsou z 95% tvořeni vodou. To znamená, že chybí jen 5% a byl by z nich vodní bazén.
Hedberg
Mám rád poslíčky z FedExu, protože jsou to dealeři drog a ani o tom nemaj páru. A vždycky choděj včas. Je fajn, když vaše zásilka drog má trackovací číslo. Když se kámoš zeptá: "Mitchi, co je s těma drogama?", tak jen řeknu "Zavolej 1-800-atd." Vaše drogy byly naloženy v 7:30 dopoledne a přijednou podle rozpisu. Skvělý, tak to má bejt.
Hedberg Mitch citáty
V rádiu vysílali rozhovor se mnou. První, na co se mě DJ zeptal, bylo: "Kdo jste?" Musel jsem se zamyslet: "To má být filosofická otázka nebo jsem omylem v jiným rádiu?"
Hedberg Mitch
Bydlim teď v hotelu, kterej kvůli pověrám nemá 13. patro. Ale přece ty lidi na čtrnáctým poschodí musej vědět, na jakym patře jsou doopravdy. V jakým si pokoji? 1401. To teda kecáš! Vyskoč z vokna, zemřeš DŘÍV!
Mitch Hedberg citáty
Moje sestra chtěla být herečkou, ale nikdy se jí to nepodařilo. Nicméně žije v přívěsu. Takže se jí to vlastně z části povedlo. Herečka je, ale nikdy ji nevolají na scénu.
Mitch Hedberg
Moje umělý kytky zvadly, protože sem nepředstíral, že je zalejvám.
Hedberg Mitch citáty
Všechny reklamy od McDonalds končej stejně: "ceny a úroveň účasti v programu se mohou na pobočkách různit". Já si chci otevřít mekáče a nespolupracovat na ničem. Chci bejt tvrdohlavej majitel McDonaldu. "Máte cheeseburgery?" "Ani nápad… máme špagety… a prostěradla."
Hedberg
Pokud jste hořlaví a máte nohy, tak nikdy nemůžete blokovat požární východ.
Hedberg Mitch
Kinkos je můj oblíbenej krám s kopírkou, protože maj otevřeno 24 hodin denně. Takže když se najednou ve 3 ráno rozhodnu, že potřebuju něco dvakrát, tak to mám zajištěný. Někdy se probudim o půlnoci celej zpocenej, "sakra… ufff, Kinkos... díky bohu, nezůstane to v jediným exempláři."
Mitch Hedberg
Rýže je dobrá, pokud máte fakt hlad a zrovna chcete něčeho sníst dva tisíce.Mitch Hedberg citáty
Nechal jsem si číst z dlaně. Něco sem na ni nejdřív napsal, abych zjistil, jestli to přečte taky.
Mitch Hedberg
Nikdy jsem nespal 10 dní. Protože to by bylo moc dlouho, spát 10 dní.
Hedberg citáty
Nemám přitelkyni. Jenom znám jednu holku, kterou by fakt namíchlo, kdyby mě slyšela tohle říct.
 
© 2009–2019Citáty Ochrana údajů | Kontakt