Středa, 22. září 2021 | Svátek má Darina Text je dostupný pod licencí CC BY-SA 3.0 | Přihlášení

Auguste Rodin

« Všechny citáty autora
 

Nemohu pochopit, že jsem ve dvaceti mohl opovrhovat ženami - a v sedmdesáti být jimi okouzlen.

 
Auguste Rodin

» Auguste Rodin - zobrazit všechny citáty »Zdroj: (přesný zdroj nebo překladatel tohoto citátu nebyl dosud identifikován, prosíme dodatečně uvést do komentářů)


Štítky: Citáty Auguste Rodin, Auguste Rodin quotes, citáty o mužích a ženách, autoři od písmene R


Podobné citáty

 

Muž se naučí milovat jen s jednou ženou. A s více ženami se jen naučí opovrhovat láskou.

 
Karl Emil Franzos
 

Byl jsem špatný, ale kdo je ve dvaceti dobrý? Učení trvá deset let; dnes jsou mnozí hvězdami už před prvním filmem, ale není to jejich chyba: kdyby mně dávali ve dvaceti milion dolarů, neřeknu ne. (o počátcích své herecké kariéry)

 
Christopher Lee
 

Ve dvaceti letech jsem si řekl, že do šestadvaceti musím něco dokázat, jako Mácha. Nic jsem neudělal, tak jsem si říkal - Chittussi začal ve třiceti… a tak stále ještě čekám, že něco pořádného udělám.

 
Cyril Bouda
 

Snažím se pochopit, abych mohl uvěřit.

 
Thomas Müntzer
 

Nejsem nikdy spokojen, pokud nemohu sestavit mechanický model zkoumaného jevu. Teprve když se mi to podaří, mohu jev pochopit, jinak mu neporozumím.

 
William Thomson
 

V mém životě je důležité, že jsem se narodil, že jsem se stal římskokatolickým knězem a že jsem byl uvězněn komunistickou StB. Zvláště poslední dvě skutečnosti mi dali mnohé pochopit. Nic od vás nečekám, nic od vás nechci. Kdykoliv jsem ochoten jít na smrt. Stručný životopis pro potřeby vězeňské služby 1960

 
Felix Maria Davídek
© 2009–2019Citáty Ochrana údajů | Kontakt