Pondělí, 14. červen 2021 | Svátek má Roland Text je dostupný pod licencí CC BY-SA 3.0 | Přihlášení

Mae Westová

« Všechny citáty autora
 

Jen málo mužů umí dobře líbat, ale já naštěstí vždy měla dost času je to naučit.

 
Mae Westová

» Mae Westová - zobrazit všechny citáty »Zdroj: (přesný zdroj nebo překladatel tohoto citátu nebyl dosud identifikován, prosíme dodatečně uvést do komentářů)


Štítky: Citáty Mae Westová, Anonymous quotes, citáty o mužích a ženách, citáty o čase, citáty o vzdělání, citáty o štěstí, autoři od písmene W


Podobné citáty

 

Ak je čas najvzácnejšia vec zo všetkých, tak je premrhanie času najväčšie premrhanie, pretože stratený čas nemožno znova nájsť a to, čo voláme dostatkom času sa vždy ukáže ako dosť málo.

 
Benjamin Franklin
 

Nikdy není dost času k řádnému provedení práce, ale vždy je dost času k jejím opravám.

 
Saint-John Perse
 

Meskimenův zákon: Nikdy není dost času na to, aby se to udělalo dobře. Ale vždycky je dost času na to, aby se to udělalo znovu.

 
Murphy
 

Krásné ženy mají vždy u mužů větší úspěch než ženy moudré. Jen velmi málo mužů totiž je slepých, ale zato hodně hloupých.

 
Sofia Lorenová
 

Je sice pravda, že mnoho mužů nenalezne v manželství vždy to, v co doufali. Na druhé straně je však pravda, že je tam naštěstí zřídka čeká i to, co si zaslouží.

 
Charlie Chaplin
 

Zpívání je vždy o práci a pokoře k autorovi a dílu. Naučit se jen noty nestačí. Když s Toskou nebo s Libuší přivedu na jeviště také kus Urbanové, je to špatně. Měla by přijít jen postava.

 
Eva Urbanová
© 2009–2019Citáty Ochrana údajů | Kontakt