Neděle, 22. duben 2018 | Svátek má Evžénie Text je dostupný pod licencí CC BY-SA 3.0 | Přihlášení

William Somerset Maugham

« Všechny citáty autora
 

S ženami nikdy nevíte, jak na tom jste. Vůbec neuvažují jako lidé…

 
William Somerset Maugham

» William Somerset Maugham - zobrazit všechny citáty »Zdroj: (přesný zdroj nebo překladatel tohoto citátu nebyl dosud identifikován, prosíme dodatečně uvést do komentářů)


Štítky: Citáty William Somerset Maugham, William Somerset Maugham quotes, citáty o člověku, citáty o mužích a ženách, autoři od písmene M


Podobné citáty

 

S ženskejma nikdy nevíte, jak na tom jste. Vůbec neuvažujou jako lidi.

 
William Somerset Maugham
 

Stáří bohužel nebo bohudík není žádná změna stavu, jste sice starý, ale jste stejně tak nevinný a neznalý jako když jste byl mladý. Jenom problém je v tom, že se na vás kladou větší nároky. Takže já jsem takový jako starý pán, který by měl být chytrý, ale vůbec není chytrý a stýská se mu po těch lidech, kteří by mu poradili.

 
Jan Kačer
 

Jedna z věcí, které mne překvapují, je to, že i teď se mě lidi ptají: Ozzy, fakt jsi tomu netopýrovi ukousnul hlavu? Jako jestli to nevíte, tak jste museli žít někde v jeskyni.

 
Ozzy Osbourne
 

Byli jste utahaní, chtěli jste s tím seknout, a pak jste se unavili ještě víc a zapomněli, že jste se na to chtěli vykašlat, minuty vůbec neubíhaly, jedna minuta se táhla celou věčnost, bez naděje, bez možnosti z toho vypadnout, lapeni, příliš vygumovaní, abyste se na to vyflákli.

 
Charles Bukowski
 

Myšlenka je jako dítě. Jak ji pustíte samotnou mezi lidi, nikdy nevíte, co vam z ní udělají.

 
Jarmil Sekera
 

Miluju spánek. Je to nejlepší z obou světů. Jste živí, a přitom o ničem nevíte.

 
Rita Rudnerová
© 2009–2017Citáty Ochrana údajů | Kontakt