Pondělí, 23. duben 2018 | Svátek má Vojtěch Text je dostupný pod licencí CC BY-SA 3.0 | Přihlášení

Vlasta Burian

« Všechny citáty autora
 

Němci jsou velmi podivný národ. Když se jim narodí holčičky, volají: Hoch!

 
Vlasta Burian

» Vlasta Burian - zobrazit všechny citáty »Zdroj: (přesný zdroj nebo překladatel tohoto citátu nebyl dosud identifikován, prosíme dodatečně uvést do komentářů)


Štítky: Citáty Vlasta Burian, Anonymous quotes, citáty o mužích a ženách, autoři od písmene B


Podobné citáty

 

Ako národ Slovanskí je nad inšje národi kmenovití, tak aj reč Slovanská je hlavňe narečná a muože sa bezpečňe pre svoju ňekoňečnú bohatosť, pre svoju rozvitosť a rozmaňitosť nazvať rečou reči.

 
Ľudovít Štúr
 

Při sledování historických televizních pořadů NDR, docházím k závěru, že u Stalingradu bojovali pouze Západní Němci. Východní Němci tam byli sice také, ale stříleli do vzduchu.

 
Jan Berwid-Buquoy
 

Moc, která chce ovládat všechno, se diví, když ji volají k odpovědnosti za všechno.

 
Stefan Kisielewski
 

Národ hyne, když demoralizuje svůj duch, národ sílí, když duch jeho se stále víc očišťuje a to nedokáží žádné vnější síly zničit. [homilie vyslovena během svaté mše sloužené v Čenstochové pod polským poutním místem Jasná hora 19. června 1983]

 
Jan Pavel II.
 

Když štěstí přeje, narodí se i býkovi tele.

 
Walther
 

Cožpak se milenci dívají na měsíc, když jsou u svých milenek? Naštěstí ne, leda když je začínají nudit. Mílenci spolu nepláčou, neskládají hymny na nekonečnost a málo se věnují rozjímání. Hodiny opravdu rozkošné prchají velmi rychle a jsou vyplněny jinak.

 
Eugéne Delacroix
© 2009–2017Citáty Ochrana údajů | Kontakt