Neděle, 17. červen 2018 | Svátek má Adolf Text je dostupný pod licencí CC BY-SA 3.0 | Přihlášení

Trygve Hoff

« Všechny citáty autora
 

Nejveselejší mládenci, které jsem kdy viděl, neměli peněženku. A pokud ji měli, nic v ní nebylo.

 
Trygve Hoff

» Trygve Hoff - zobrazit všechny citáty »Zdroj: (přesný zdroj nebo překladatel tohoto citátu nebyl dosud identifikován, prosíme dodatečně uvést do komentářů)


Štítky: Citáty Trygve Hoff, Benjamin Hoff quotes, citáty o mládí a stáři, autoři od písmene H


Podobné citáty

 

Viděl jsem v aréně raněného býka a viděl jsem v pokoji ženu, ke všemu odhodlanou. Mohu s klidným svědomím prohlásit, že býci jsou bezpečnější.

 
Henry Bordeaux
 

Veni, vidi, vici - Přišel jsem, viděl jsem, zvítězil jsem.

 
Gaius Iulius Caesar
 

Veni, vidi, vici. - Přišel jsem, viděl jsem, zvítězil jsem. (Caesar po rychle vyhrané bitvě proti pontskému králi Farnakovi)

 
Gaius Iulius Caesar
 

Lidé by měli být, čím se zdají. A kteří tím nejsou, neměli by se tím ani zdát.

 
William Shakespeare
 

Když jsem viděl skupiny více jak tisíce fyziků, vyděsil jsem se. Tak jsem se rozhodl použít své částicové detektory v medicíně a biologii. (proti práci na velkých detektorech)

 
Georges Charpak
 

Měl jsem příležitost zasvětit velkou část svého života vědě. Avšak má účast v aktivitách mimo vědu mne v průběhu let naučila, že život existuje i mimo laboratoř. Pochopil jsem, že pokud usilujeme o vytvoření lepšího světa, musíme se řídit univerzálními lidskými hodnotami, které zdůrazňují spřízněnost lidské rasy - posvátnost lidského života a svobodu, mír mezi národy, poctivost a pravdivost, pokud jde o práva ostatních a lásku ke svým bližním.

 
Efrajim Kacir
© 2009–2017Citáty Ochrana údajů | Kontakt