Čtvrtek, 21. červen 2018 | Svátek má Alois Text je dostupný pod licencí CC BY-SA 3.0 | Přihlášení

Stella Zázvorková

« Všechny citáty autora
 

Je pravda, že v případě starých mužů zatížených na zajíce všechno závisí na těch mladých. Já bych taky chtěla mít kolem sebe spoustu mladých mužů, ale záleží to na nich.

 
Stella Zázvorková

» Stella Zázvorková - zobrazit všechny citáty »Zdroj: (přesný zdroj nebo překladatel tohoto citátu nebyl dosud identifikován, prosíme dodatečně uvést do komentářů)


Štítky: Citáty Stella Zázvorková, Stella McCartney quotes, citáty o mužích a ženách, citáty o mládí a stáři, citáty o pravdě, autoři od písmene Z


Podobné citáty

 

Řeči o milování jsou trapné jak u mladých dívek, tak u starých mužů - u prvních proto, že jim bohužel věříme, u druhých proto, že jim bohudíky nevěříme.

 
François de la Rochefoucauld
 

Ženy jsou milenky mladých mužů, družky středního věku a ošetřovatelky starců.

 
Francis Bacon
 

Ženy jsou milenkami mladých mužů, společnicemi jejich středních let a ošetřovatelkami v jejich stárnutí.

 
Francis Bacon
 

V dnešním světě se na přípravky pro mužskou potenci a na silikon pro ženy vydává pětkrát tolik co na léky proti alzheimerově chorobě. Vycházeje z toho budeme za pár let mít spoustu starých žen s velkými kozami a spoustu starých mužů s tvrdými penisy, ale žádný z nich si nevzpomene, k čemu je to dobré. [Portugues: "No mundo atual está se investindo cinco vezes mais em remédios para virilidade masculina e silicone para mulheres do que na cura do Mal de Alzheimer. Daqui a alguns anos teremos velhas de seios grandes e velhos de pinto duro, mas que n?o se lembrar?o para que servem." - Rafael Capanema: "Escritores consagrados repudiam falsos textos que circulam na rede." Folha de S. Paulo 25/02/2009]

 
Drauzio Varella
 

Čtyřicítka - to je stáří mladých, padesátka - mládí starých.

 
Victor Hugo
 

U mladých žen nahrazuje krása ducha, u starých duch krásu.

 
Charles Louis Montesquieu
© 2009–2017Citáty Ochrana údajů | Kontakt