Neděle, 27. květen 2018 | Svátek má Valdemar Text je dostupný pod licencí CC BY-SA 3.0 | Přihlášení

Sri Chinmoy

« Všechny citáty autora
 

Celý svet dušeplne potrebuje záhradu vášho života pre svoju inšpiráciu a radosť. (Nelson Mandela)

 
Sri Chinmoy

» Sri Chinmoy - zobrazit všechny citáty »Zdroj: (přesný zdroj nebo překladatel tohoto citátu nebyl dosud identifikován, prosíme dodatečně uvést do komentářů)


Štítky: Citáty Sri Chinmoy, Sri Chinmoy quotes, citáty o životě, citáty o světě, autoři od písmene C


Podobné citáty

 

Celý svět? Copak mi ten celý svět pomáhal při záchraně dětí? Když jsem šla ulicemi a brečela bezmocí? - Irena Sendlerowa novináři, který ji žádal o interwiev s tím, že o jejích činech musí slyšet celý svět, české znění podle Lucie Syzmanovské

 
Irena Sendlerowa
 

TOTUS MUNDUS AGIT HISTTRIONEM Celý svět dělá blázna, celý svět hraje komedii. Nápis je na průčelí divadla GLOBE kde hrával Shakespeare.

 
Neznámý autor
 

Myslím však, že najväčšou odmenou je uznanie jej mena. Každý ju pozná ako MATKU TEREZU, a to len pod týmto menom. To znamená, že celý svet ju jednohlasne uznal a vyhlásil za matku. Doteraz svet, a to celý svet, nikoho nenazval týmto menom. (1971 - Ján XXIII.)

 
Matka Tereza
 

Slobodné a bezvýhradné darovanie vášho života Kristovi a blížnym je asi tým najnaliehavejším svedectvom pre spoločnosť, v ktorej sa zisk stal idolom.

 
Ján Pavol II.
 

Slobodné a bezvýhradné darovanie vášho života Kristovi a blížnym je asi tým najnaliehavejším svedectvom pre spoločnosť, v ktorej sa zisk stal idolom. (Ján Pavol II.)

 
Ježíš Kristus
 

Iba ten, kto miluje, má silu a schopnosť vykonať všetky dobré diela, ktoré svet potrebuje.

 
Mary Wardová
© 2009–2017Citáty Ochrana údajů | Kontakt