Neděle, 22. duben 2018 | Svátek má Evžénie Text je dostupný pod licencí CC BY-SA 3.0 | Přihlášení

Sharon Turner

« Všechny citáty autora
 

Pohled není všechno, pohodlí není všechno, peníze nejsou všechno, zdraví není všechno, úspěch není všechno, štěstí není všechno, dokonce ani všechno není všechno. V životě jde o víc než o všechno.

 
Sharon Turner

» Sharon Turner - zobrazit všechny citáty »Zdroj: (přesný zdroj nebo překladatel tohoto citátu nebyl dosud identifikován, prosíme dodatečně uvést do komentářů)


Štítky: Citáty Sharon Turner, Sharon Kay Penman quotes, citáty o životě, citáty o zdraví a nemoci, citáty o penězích, citáty o štěstí, citáty o úspěchu a neúspěchu, autoři od písmene T


Podobné citáty

 

Peníze sice nejsou všechno, ale bez peněz je všechno na nic.

 
Jan Berwid-Buquoy
 

Když milujeme, není nic lepšího než dávat, pořád dávat, život, myšlenky, tělo, všechno, co člověk má. A cítit, že dávám, a všechno vsadit na to, abych mohl dávat stále víc.

 
Guy de Maupassant
 

Když milujeme, není nic lepšího dávat než pořád dávat, život, myšlenky, tělo, všechno, co člověk má. A cítit, že dávám, a všechno vsadit na to, abych mohl dávat stále víc.

 
Guy de Maupassant
 

Všechno je mi dovoleno - ano, ale ne všechno prospívá. Všechno je mi dovoleno - ano, ale ničím se nedám zotročit. [Bible - 1. list Korinťanům, 6. kapitola, 12. verš]

 
Pavel z Tarsu
 

Všechno má své dějiny - bez omezení. Dokonce i to, co vůbec není.

 
Stanisław Jerzy Lec
 

Zdraví není vším, ale bez zdraví je všechno ničím.

 
Arthur Schopenhauer
© 2009–2017Citáty Ochrana údajů | Kontakt