Pátek, 25. květen 2018 | Svátek má Viola Text je dostupný pod licencí CC BY-SA 3.0 | Přihlášení

Schwartz

« Všechny citáty autora
 

Vědění je moc, když ho konstruktivně využijete.

 
Schwartz

» Schwartz - zobrazit všechny citáty »Zdroj: (přesný zdroj nebo překladatel tohoto citátu nebyl dosud identifikován, prosíme dodatečně uvést do komentářů)


Štítky: Citáty Schwartz, Barry Schwartz quotes, citáty o životě, autoři od písmene S


Podobné citáty

 

Když vyjednávám se svými vnoučaty. (odpověď na otázku: "Kdy nyní využijete diplomacii ve vašem životě?")

 
Madeleine Albrightová
 

Lidské vědění a moc jsou totožné. Vědění je moc.

 
Francis Bacon
 

V mnoha firmách je vedení lidí to, co se dělá jen když zbude čas.

 
Jack Welch
 

Povolaný vládne takto: činí jejich srdce prázdným a jejich tělo statným. Zeslabuje jejich chtění a zesiluje jejich kosti. Dbá o to, aby byli bez vědění a neměli žádosti, a aby se ti, kdo mají vědění, neodvažovali jednat. Dělá nedělání - a vše je v pořádku.

 
Lao-c’
 

Jsme vedeni přesvědčením, že lidská odlišnost je přirozenou a ničím a nikým nevymýtitelnou součástí lidského bytí, součástí, která doprovází lidstvo od samého počátku existence a bude lidstvo provázet až do jeho zániku. Jsme vedeni přesvědčením, že přirozené rozdíly mezi lidmi a vzájemné vztahy s nimi související nemůže žádný zákon uměle odstranit.

 
Boris Šťastný
 

Když něco nemůžete změřit, nemůžete to ani řídit. [If you can´t measure it, you can´t manage it. (Tento citát slyšel zajisté téměř každý, kdo za sebou má studium ekonomie. V rámci podnikového vedení manifestoval tento výrok úspěšný postup hospodářských jednotek, které musí býti založeny na měřitelných faktech.)]

 
Peter Drucker
© 2009–2017Citáty Ochrana údajů | Kontakt