Čtvrtek, 19. duben 2018 | Svátek má Rostislav Text je dostupný pod licencí CC BY-SA 3.0 | Přihlášení

Robert Fico

« Všechny citáty autora
 

Pani Beňová použila spojenie "my socialisti." Pokladáte Smer za socialistickú stranu?

 
Robert Fico

» Robert Fico - zobrazit všechny citáty »Zdroj: (přesný zdroj nebo překladatel tohoto citátu nebyl dosud identifikován, prosíme dodatečně uvést do komentářů)


Štítky: Citáty Robert Fico, Robert W. Bly quotes, autoři od písmene F


Podobné citáty

 

"Jste ochotní obětovat svoje životy?" "Ano." "Jste ochotní vraždit?" "Ano." "Páchat sabotážní činy, které mohou způsobit smrt stovek nevinných lidí?" "Ano." "Zradit svou vlast cizí mocnosti?" "Ano." "Jste ochotní podvádět, falšovat, vydírat, kazit děti, distribuovat návykové drogy, podporovat prostituci, rozšiřovat venerické nemoci - dělat cokoli, co by mohlo demoralizovat Stranu a oslabit její moc." "Ano." "Kdyby například sloužilo našim zájmům vychrstnout dítěti do tváře kyselinu sírovou - jste ochotní to udělat?" "Ano." "Jste ochotní zříci se své totožnosti a žít do konče života jako číšnice nebo přístavní dělník" "Ano." "Jste ochotní spáchat sebevraždu, když vám to nařídíme" "Ano." "Jste ochotní, vy dva, se od sebe oddělit a nikdy už jeden druhého nespatřit" "NE!" vpadla Julie.

 
George Orwell
 

"Nenávidím čistotu, nenávidím dobrotu! Nechci, aby vůbec existovala nějaká ctnost. Chci, aby byl každý zkažený až do morku kostí." "Tak to jsi teda našel tu pravou. Já jsem zkažená do morku kostí." "Děláš to ráda? Nemyslím prostě jen se mnou, myslím tu věc jako takovou." "Miluju to." To bylo víc, než doufal. Ne pouze láska k jedné osobě, ale živočišný pud, jednoduchá, nezměrná touha; to je síla, kterou roztrhá Stranu na kusy.

 
George Orwell
 

"Je možná aj veľká koalícia, ale nie je to to pravé orechové pre krajinu. Pretože krajina sa pod vládou, ktorá je kompaktná, môže ďaleko lepšie rozvíjať. To je ukážka posledného volebného obdobia. .... Keď sa bude Smer správať netransparentne k majetku svojho predsedu a keď Smer zrealizuje únos, respektíve zavlečenie slovenského občana, keď to Smer spraví, tak samozrejme, že sa diskvalifikuje definitívne, ale zatiaľ nič takého nespravil." (23. október 2005) v diskusnej relácii Slovenskej televízie.

 
Pavol Minárik
 

"Tam" není lepší než "tady". Jakmile se vaše "tam" stane "tady", jednoduše najdete jiné "tam", které bude lepší než "tady".

 
Chérie Carter-Scottová
 

"Pověz mi," zeptal se (Winston), "jak brzy mě zastřelí?" - "Může to trvat dlouho," odvětil OBrien. "Jsi těžký případ. Ale nevzdávej se naděje. Každý se dřív nebo později vyléčí. Nakonec tě zastřelíme."

 
George Orwell
 

"Strana SMER už pred parlamentnými voľbami v roku 2002 upozorňovala na nepripravenosť Dzurindovej vlády na vstup Slovenska do EÚ a na negatívne dôsledky, ktoré sa prejavia aj v ťažko zvládnuteľnom náraste cien tovarov bežnej spotreby."... "Nespochybniteľnou realitou posledných týždňov je to, že sa podstatne zvyšujú ceny základných potravín a niektoré dokonca na našom trhu chýbajú." (14. júla 2004, Tlačová správa strany SMER) [Napriek tomu podľa Štatistického úradu SR ceny potravín a spotrebného tovaru po vstupe do EÚ zostali na tej istej úrovni, v niektorých mesiacoch dokonca mierne poklesli.]

 
Robert Fico
© 2009–2017Citáty Ochrana údajů | Kontakt