Středa, 20. červen 2018 | Svátek má Květa Text je dostupný pod licencí CC BY-SA 3.0 | Přihlášení

Radim Hreha

« Všechny citáty autora
 

Možno príde akýsi nový začiatok a o tri roky budeme mať BBC vo vrecku. Táto nepríjemná epizóda ma nijako nerozhodí. Takéto momenty zvyknú zomknúť zdravé jadro.

 
Radim Hreha

» Radim Hreha - zobrazit všechny citáty »Zdroj: (přesný zdroj nebo překladatel tohoto citátu nebyl dosud identifikován, prosíme dodatečně uvést do komentářů)


Štítky: Citáty Radim Hreha, Anonymous quotes, autoři od písmene H


Podobné citáty

 

Příliš často chodíme do koupelny a něco si tam mejem. Dnes s tím přestaneme. Budeme krásně špinavě zdravé.

 
Jan Procházka
 

Kňaz je ako studňa. A robí všetko, aby dával čistú vodu. Kto príde s veľkou nádobou, načerpá plnú, kto s malou, málo. Kto príde s deravou nádobou, neodnesie si nič, a kto príde s nádobou špinavou, odnesie si špinavú vodu.

 
Anton Srholec
 

V Záhorskej Bystrici pôsobí mediálny gang, ktorý pôsobí na ministerstvo vnútra už tri roky spôsobom, ktorý nemá obdobu v civilizovanej krajine. Toto mediálne gangsterstvo je pre ostatné médiá nedotknuteľným tabu. ... Sú však aj dobré správy. KDH sa odvážilo takéto médium (Markízu) bojkotovať a sme tu, živí a zdraví. Navyše, KDH má 11 percent a milovaná strana tohto média dve percentá. To sa tak stáva. Nepoctivý býva občas i totálne neschopný. [22. október 2005, 15. Snem Kresťanskodemokratického hnutia.]

 
Vladimír Palko
 

Dříve jsme jezdívali tam, kde bylo možno vidět něco mimořádného. Dnes jedeme jen tam, kde máme alespoň jiskřičku naděje, že budeme moci zaparkovat.

 
Fernandel
 

Genialita mužova je v tom, dovede-li obratně zachytit odstíny rozkoší lásky, rozvíjet je, dát jim nový sloh a vlastní výraz. Mezi dvěma lidmi, kteří se nemilují, znamená tato genialita nemravnost. Avšak laskání, jež vyvěrá z lásky, není nikdy nemravné.

 
Honoré de Balzac
 

Každá nová epocha potřebuje nový výklad dějin a nějaký nový, strhující slogan. Dějiny nebyly, uzákoníme nové.

 
Jiří Franěk
© 2009–2017Citáty Ochrana údajů | Kontakt