Neděle, 24. červen 2018 | Svátek má Jan Text je dostupný pod licencí CC BY-SA 3.0 | Přihlášení

P.J. Meyer

« Všechny citáty autora
 

Pokud chceš dosáhnout trvalého úspěchu, musí motivace, která tě žene k tomuto cíli, vycházet z nitra. Nezáleží na tom, kdo jsi, ani jak jsi starý.

 
P.J. Meyer

» P.J. Meyer - zobrazit všechny citáty »Zdroj: (přesný zdroj nebo překladatel tohoto citátu nebyl dosud identifikován, prosíme dodatečně uvést do komentářů)


Štítky: Citáty P.J. Meyer, Hajo Meyer quotes, citáty o mládí a stáři, citáty o úspěchu a neúspěchu, autoři od písmene M


Podobné citáty

 

Motivace je jako láska a štěstí. Je to vedlejší produkt. Pokud se do něčeho pustíte, motivace k tomu, abyste vytrvali, přijde sama a objeví se, když ji budete nejméně čekat.

 
John Bruner
 

Nejdůležitější dílčí předpoklad úspěchu je vědět, jak vycházet s lidmi.

 
Teddy Rosevelt
 

Člověk se může dostat do vyššího světa jen pokud si prožil ten nižší. Můžete dosáhnout vyššího světa jen pokud jste prošli vší agónií a extází toho nižšího. Dřív než se lotos stane lotosem, musí se prodrat bahnem - a to bahno je náš svět.

 
Osho
 

Motivace začíná touhou. Když něco chceš, máš motiv to získat.

 
Denis Waitley
 

Jestliže chce žena v životě dosáhnout úspěchu, musí být natolik kultivovaná, aby přitahovala hloupé muže a natolik obyčejná, aby přitahovala i muže inteligentní.

 
Jeanne Moreauová
 

Uspět můžeme pouze v případě, že si najdeme v životě, ve válce či v čemkoliv jiném jediný, prvořadý cíl a všechna ostatní rozhodnutí tomuto cíli podřídíme.

 
Dwight D. Eisenhower
© 2009–2017Citáty Ochrana údajů | Kontakt