Středa, 26. říjen 2016 | Svátek má Erik Text je dostupný pod licencí CC BY-SA 3.0 | Přihlášení

Petr Cincibuch

« Všechny citáty autora
 

Každý máme právo na pud sebezáchovy.

 
Petr Cincibuch

» Petr Cincibuch - zobrazit všechny citáty »Zdroj: (přesný zdroj nebo překladatel tohoto citátu nebyl dosud identifikován, prosíme dodatečně uvést do komentářů)

Štítky: Citáty Petr Cincibuch, Petr Chelcicky quotes, autoři od písmene C

Podobné citáty

 

Lidé se nerodí jako homosexuálové, oni se homosexuály stanou. Děje sa tak z různých důvodů: vzdělání, osobnostní problémy počas dospívání a podobně. Možná to ani není jejich chyba. Nic to však nemění na tom, že chování proti přírodě a důstojnosti lidského těla je urážkou Boha...Homosexualita je proto hříchem, ale pouze sám Bůh je má právo soudit. My na zemi nemáme právo nikoho odsuzovat. My jako lidské bytosti máme stejná práva.

 
Javier Lozano Barragan
 

Sebeláska je zvrhlý pud sebezáchovy.

 
Nicolas Ronald Alexis
 

Máme právo se ptát těch, kteří vyloučili ze svého světového názoru veškeré duchovní hodnoty, co tím získali.

 
Paul Brunton
 

Právo tělesného trestu dané jednomu nad druhým, je jedním z vředů společnosti, jedním z nejmocnějších prostředků, jimiž v ní lze zničit každý zárodek, každý pokus o dosažení občanských práv, a je jistou příčinou jejího nevyhnutelného a neodvratného rozkladu.

 
Fjodor Michajlovič Dostojevskij
 

Členové Knesetu, nemůžeme si vybírat své sousedy, ani své nepřátele, dokonce ani ty nejkrutější mezi nimi. Máme jen to, co tu je. OOP bojovala proti nám, a my bojovali proti nim - a s nimi nyní hledáme stezku k míru. Můžeme zamknout všechny dveře, překazit všechny pokusy o mír. Máme morální právo nezasednout k jednacímu stolu s OOP ... nepotřást rukou, která tiskla spoušť. Máme sílu odmítnout s odporem návrhy OOP - a pak se stát nevědomky partnery v pokračujícím cyklu, se kterým jsme museli do nynějška žít: války, terorismus a násilí. [Před schvalováním Mírových smluv z Osla v Knesetu]

 
Jicchak Rabin
 

Každý člověk má nezadatelné právo na svůj názor - pokud se shoduje s naším.

 
Josh Billings
© 2009–2015Citáty Ochrana údajů | Kontakt