Úterý, 22. květen 2018 | Svátek má Emil Text je dostupný pod licencí CC BY-SA 3.0 | Přihlášení

Petr Cincibuch

« Všechny citáty autora
 

Nikdy nebude tolik písní, aby byl zapomenut pláč.

 
Petr Cincibuch

» Petr Cincibuch - zobrazit všechny citáty »Zdroj: (přesný zdroj nebo překladatel tohoto citátu nebyl dosud identifikován, prosíme dodatečně uvést do komentářů)


Štítky: Citáty Petr Cincibuch, Petr Chelcicky quotes, autoři od písmene C


Podobné citáty

 

Líbí se vám tato píseň, že? Měla by, jste jejím důsledkem. Váš otec se dvořil vaší matce touto písní. (k fanouškům o své písni Miénteme)

 
Olga Guillotová
 

Napodobením melodického spádu a rytmu našich lidových písní nevytvoří se žádný národní sloh, nanejvýš slabé napodobení písní těch samotných, o dramatické pravdě ani nemluvě.

 
Bedřich Smetana
 

Jak se liší, co nikdy nebude, od toho, co nikdy nebylo? -str.27

 
Cormac McCarthy
 

Psaní písní mám jako koníček. Nejsem tím, koho nazýváte profesionálním tvůrcem písní. Někdy procházím kreativním obdobím, a vznikne mnoho věcí; některé skoro spontánně a jiné zase potřebují trochu více času. Nejsem jako Paul McCartney, který ráno vstane a před snídaní napíše píseň. On se snaží pokořit světový rekord v psaní skladeb.

 
Roger Taylor
 

Zapomněl na své drahé a byl hoden být jimi zapomenut.

 
Quintus Horatius Flaccus
 

Duchaplnost nemůže se ovšem nikdy koupit, našetřit ale může se dojista. Kdyby to lidé věděli, nebylo by tolik závisti naproti sousedům duchem více vynikajícím a nebylo by tolik zvířeckosti. Závidět ducha jesť v pravdě zvířeckost.

 
Jan Neruda
© 2009–2017Citáty Ochrana údajů | Kontakt