Sobota, 26. květen 2018 | Svátek má Filip Text je dostupný pod licencí CC BY-SA 3.0 | Přihlášení

Pearl S. Bucková

« Všechny citáty autora
 

Mám vás vojáků až po krk! Nic neděláte a vyžadujete, abychom vás živili.

 
Pearl S. Bucková

» Pearl S. Bucková - zobrazit všechny citáty »Zdroj: (přesný zdroj nebo překladatel tohoto citátu nebyl dosud identifikován, prosíme dodatečně uvést do komentářů)


Štítky: Citáty Pearl S. Bucková, Pearl Bailey quotes, citáty o válce, autoři od písmene B


Podobné citáty

 

Pokud něco neděláte prvotřídně, nedělejte to vůbec. Protože když není něco prvotřídní, nepřináší to zábavu ani užitek. A když něco neděláte ani pro zábavu, ani pro užitek, proč to proboha vůbec děláte?

 
Robert Townsend
 

Pokud neděláte chyby, pravděpodobně spíte.

 
Benny Hermansson
 

Hudba za svatebního průvodu mi připomíná hudbu vojáků jdoucím do boje.

 
Heinrich Heine
 

17. července 2008 - V projevu po návratu těl izraelských vojáků [S celým Izraelem objímám a svírám v náručí rodiny Regevovu a Goldwasserovu, které truchlí. Moje hrdlo je suché, moje oči slzí a moje srdce jde za rodinami, které bojovaly bez jediné známky (života vojáků) a neztratily až do nejposlednější chvíle naději. Tento den je dnem odstranění pochyb. Samozřejmě s úctou k osudům Udiho a Eldada, ať je jejich památka požehnána, ale také s úctou k morální a etické síle Izraele. Mocí této síly jsme rozhodli o návratu chlapců, i když za obrovskou cenu propuštění opovrženíhodného vraha. Nikdo jiný nepochopí, co dobře chápe každý Izraelec: starost o osud každého z našich vojáků je klíh, který nás spojuje jako společnost a který nám umožňuje přežít v oblasti, která je obklopena nepřáteli a teroristickými organizacemi. Radosti národa jsou ukazatele jeho hodnotového systému. Běda národu, který slaví ve chvíli, kdy propouští zvíře, které rozbilo lebku dítěte. Moje srdce je tento den s rodinami Goldwasserovou a Regevovou.]

 
Ehud Olmert
 

Přísnost je nebezpečná, povolnost špatná; ať už se vojáku nepovolí nic nebo všechno, stát je v nebezpečí.

 
Tacitus
 

Nepřátelské zbraně jsou pro končetiny mých vojáků mnohem méně nebezpečné, než nože chirurgů.

 
Ludvík XVI.
© 2009–2017Citáty Ochrana údajů | Kontakt