Pátek, 22. červen 2018 | Svátek má Pavla Text je dostupný pod licencí CC BY-SA 3.0 | Přihlášení

Payne

« Všechny citáty autora
 

Poslanec Jičínský napsal v roce 1956: Socialistická zákonnost se veřejně hlásí k tomu, že poraženým buržoazním třídám vědomě odnímá občanská práva, aby jim znemožnila znovu převzít moc.

 
Payne

» Payne - zobrazit všechny citáty »Zdroj: (přesný zdroj nebo překladatel tohoto citátu nebyl dosud identifikován, prosíme dodatečně uvést do komentářů)


Štítky: Citáty Payne, C. F. Payne quotes, citáty o zákonu, autoři od písmene P


Podobné citáty

 

Jičínský by uveřejnil studii: Kontinuita práva je třetí noha svobody.

 
Karel Steigerwald
 

Ženy mají mít s muži stejná práva občanská a stejnou výchovu.

 
Platón
 

(o monarchistické iniciativě České děti) Veřejně jsme hlásali "předkoperníkovské tmářství" a Československá socialistická republika, strana všeho pracujícího lidu, avantgarda pokroku, ani její kosmonaut Remek s tím nebyli schopni cokoli udělat.

 
Petr Placák
 

S tělesnou láskou je tomu obvykle jako knihou: jen málokterou knihu chceme číst znovu a znovu, jakmile jednou známe zápletku.

 
Robert Serling
 

11. listopadu 2008 - předseda poslaneckého klubu Národní jednoty Uri Ariel vysvětluje proč odešel ze sálu Knesetu při Olmertově projevu k výročí smrti Jicchaka Rabina [Není poctou Rabinovi - který byl čestným mužem, který uměl převzít zodpovědnost - když osoba, podezřelá z osobní a veřejné korupce, jako Olmert, zneužívá jeho památku při soumraku své vlády.]

 
Ehud Olmert
 

Člověk znovu a znovu vyhlašuje nějaká předsevzetí a znovu a znovu je porušuje.

 
Jaroslav Dietl
© 2009–2017Citáty Ochrana údajů | Kontakt