Úterý, 22. květen 2018 | Svátek má Emil Text je dostupný pod licencí CC BY-SA 3.0 | Přihlášení

Pavel Kosorin

« Všechny citáty autora
 

Na hriešnikov sa hrať nedá - na svätých áno.

 
Pavel Kosorin

» Pavel Kosorin - zobrazit všechny citáty »Zdroj: (přesný zdroj nebo překladatel tohoto citátu nebyl dosud identifikován, prosíme dodatečně uvést do komentářů)


Štítky: Citáty Pavel Kosorin, Pavel Grachev quotes, autoři od písmene K


Podobné citáty

 

Budu hrát to, co chcete nebo nebudu hrát vůbec.

 
George Harrison
 

Televize neustále chrlí jednu vyhledávací pěveckou soutěž za druhou a objevují desítky nových a talentovaných zpěváků. Kde ale mají vystupovat, když hudební pořady byly z velké části zrušeny a rádia je také odmítají hrát? Všimla jsem si, že některé české stanice často demagogicky odmítají hrát novinky, protože chtějí hrát hity. Aby se ale z písničky stal hit, musí jí někdo pomoci. A to by měla být rádia.

 
Helena Vondráčková
 

Milujem hriešnikov! Je v nich viac lásky ako v svätcoch.

 
Amaru
 

Lekára nepotrebujú zdraví, ale chorí. Neprišiel som volať spravodlivých, ale hriešnikov. (2,17)

 
Ježíš Kristus
 

Jakmile položí ďábel (který dnes mluví ústy establishmentu) první podmínku, přistříhněte si vlasy, jenom tak trošku, a budet moci hrát, je třeba říct ne. Jakmile ďábel (který dnes mluví ústy establishmentu) řekne - změnte si název a budete moci hrát dál to, co hrajete, je třeba řici - ne, nebudeme tedy hrát.

 
Ivan Martin Jirous
 

Aby se člověk stal slavným, musí 40 let malovat, nebo 20 let psát bestsellery, nebo 10 let hrát na divadle hlavní role, nebo 5 let hrát ve filmu, nebo 1 měsíc číst v televizi kuchařské recepty.

 
Wiesław Brudziński
© 2009–2017Citáty Ochrana údajů | Kontakt