Středa, 20. červen 2018 | Svátek má Květa Text je dostupný pod licencí CC BY-SA 3.0 | Přihlášení

Pablo Picasso

« Všechny citáty autora
 

Počítače jsou k ničemu. Dokáží pouze poskytovat odpovědi.

 
Pablo Picasso

» Pablo Picasso - zobrazit všechny citáty »Zdroj: (přesný zdroj nebo překladatel tohoto citátu nebyl dosud identifikován, prosíme dodatečně uvést do komentářů)


Štítky: Citáty Pablo Picasso, Pablo Picasso quotes, autoři od písmene P


Podobné citáty

 

Až jednou počítače dokáží vystopovat vztah mezi tvorbou a vnější podobou autora, zjistí pouze to, jak autoři chtěli vypadat.

 
Gabriel Laub
 

Hádanky jsou staré a odpovědi k nim jsou také staré. A mnohé ty odpovědi jsou dobré a správné. Ale tobě budou správnými, když je pochopíš sám a v okolnostech svých, jen sobě vlastních.

 
Tomáš Garrigue Masaryk
 

Český materialismus, oddanost životní matérii, jednotlivostem a konkrétům, nedostatek iluzí, nepřítomnost a deficit romantismu, to jsou věci, které mi neustále imponují, protože na příkladu české literatury vidíme, že otázky a odpovědi jsou obsaženy v každodennosti, tedy v tom, co je nám doopravdy dané. Poláci nemají rádi skutečnost a odpovědi hledají mimo ni. Češi vědí, že jiný svět není a nebude a že odpovědi se v něm musejí nacházet. Je jen potřeba je nalézt.

 
Andrzej Stasiuk
 

Neexistují hloupé odpovědi, pouze chytré otázky.

 
Aristotelés
 

Čím jsou lidé hloupější, tím inteligentněji vypadají počítače.

 
Joseph Weizenbaum
 

Podstatu číslicového počítače můžeme vysvětlit tím, že řekneme, že jsou takové stroje určené k zvládání veškerých operací, které umí dělat lidský počtář. (str. 436)

 
Alan Turing
© 2009–2017Citáty Ochrana údajů | Kontakt