Neděle, 24. červen 2018 | Svátek má Jan Text je dostupný pod licencí CC BY-SA 3.0 | Přihlášení

Nicole Hollanderová

« Všechny citáty autora
 

Dokážete si představit svět bez mužů? Žádná zločinnost a spousta šťastných a tlustých žen.

 
Nicole Hollanderová

» Nicole Hollanderová - zobrazit všechny citáty »Zdroj: (přesný zdroj nebo překladatel tohoto citátu nebyl dosud identifikován, prosíme dodatečně uvést do komentářů)


Štítky: Citáty Nicole Hollanderová, Nicole Hollander quotes, citáty o mužích a ženách, citáty o světě, citáty o štěstí, autoři od písmene H


Podobné citáty

 

Vše, co si dokážete představit je skutečné.

 
Pablo Picasso
 

Ano, lze si představit lepší svět. Ale i lepší vylepšovatele světa.

 
Gabriel Laub
 

Vždycky jsem si myslel, že to bude takový něžný, romantický okamžik. A najednou mě vášnivě líbala. Je to docela šelma, opravdu. Rozhodně si ale nestěžuji. Spousta mužů by si za líbání s ní dala uříznout ruku nebo nohu. Takže i já jsem si to užil. (o filmové scéně s Emmou Watsonovou)

 
Daniel Radcliffe
 

Ženy sice mají oproti mužům řadu předností, ale nebýt mužů, bylo by na světě málo přátelství, málo poezie a vůbec žádná sranda.

 
Jiří Žáček
 

Svět redukovaný mužskou logikou potřebuje trochu ženské nevypočitatelnosti a tajemství. Ale také - svět decimovaný mužskou agresivitou potřebuje ženskou něhu. Co si však počít s chudinkami, které si nechaly vsugerovat, že něha je přežitek, že muž je vlastně soupeř nebo dokonce nepřítel, kterého je třeba deklasovat, a nejlépe mužskými metodami? Svět je sice zařízen spíš pro muže než pro ženy, ale sotva se zlepší tím, že místo mužů a žen budou jen muži různého pohlaví.

 
Jiří Žáček
 

Žádná moc bez armády, žádná armáda bez peněz, žádné peníze bez daní, žádné daně bez prosperity a žádná prosperita bez spravedlnosti.

 
Chammurapi
© 2009–2017Citáty Ochrana údajů | Kontakt