Neděle, 24. červen 2018 | Svátek má Jan Text je dostupný pod licencí CC BY-SA 3.0 | Přihlášení

Neznámý autor

« Všechny citáty autora
 

Nebudeme-li úspěšní ve volbách nadělají z nás žrádlo pro psy.

 
Neznámý autor

» Neznámý autor - zobrazit všechny citáty »Zdroj: (přesný zdroj nebo překladatel tohoto citátu nebyl dosud identifikován, prosíme dodatečně uvést do komentářů)


Štítky: Citáty Neznámý autor, Anonymous quotes, citáty o úspěchu a neúspěchu, autoři od písmene N


Podobné citáty

 

Toto je veľmi pozitívny deň pre iracký ľud a rovnako aj pre svetový mier. Demokracie sú pokojné krajiny. Všetko naznačuje, že účasť bola väčšia ako na januárových voľbách, čo je dobrá správa. A všetko naznačuje, že sunniti sa zúčastnili vo väčšom počte ako na ostatných voľbách. Tiež ma potešilo, že podľa prvých indikácií bola úroveň násilia výrazne nižšia ako na posledných voľbách.

 
George W. Bush
 

Zlepšete kvalitu a automaticky zvýšíte produktivitu. Budete na trhu úspěšní nižší cenou a vyšší kvalitou. Budete obchodně úspěšní a vytvoříte pracovní příležitosti.

 
Deming
 

Ten den, kdy začnete věřit, že jste úspěšní, je rovněž dnem, kdy jste úspěšní být přestali.

 
Herb Kelleher
 

Své známé posuzujeme podle toho, jak se k nám chovali v době, než jsme byli úspěšní. Oni nás posuzují podle toho, jak se k nim chováme, když jsme úspěšní.

 
Milan Růžička
 

Člověk žasne, co lidé nadělají, jen aby nemuseli pracovat.

 
Guillaume Apollinaire
 

Láska, s níž básníci nadělají tolik řečí, není nic jiného než touha být milován a nutnost být v poušti života pevným středem něčí pozornosti.

 
Gaius Asinius Pollio
© 2009–2017Citáty Ochrana údajů | Kontakt