Neděle, 24. červen 2018 | Svátek má Jan Text je dostupný pod licencí CC BY-SA 3.0 | Přihlášení

Miroslav Plzák

« Všechny citáty autora
 

Vyhrávají vždycky ty klidné, veselé, nonšalantní a sebejisté !

 
Miroslav Plzák

» Miroslav Plzák - zobrazit všechny citáty »Zdroj: (přesný zdroj nebo překladatel tohoto citátu nebyl dosud identifikován, prosíme dodatečně uvést do komentářů)


Štítky: Citáty Miroslav Plzák, Anonymous quotes, autoři od písmene P


Podobné citáty

 

Srdce člověka je brzo klidné a brzo zas zastřeno mračny; ale srdce poctivce, podobno divadlu přírody, je vždy velké a krásné, ať je klidné nebo vzrušené.

 
Denis Diderot
 

O nicnedělání: Jestli ten, kdo píše, píše dobře nebo špatně, to se zjistí hned. Ale jestli ten, co nepíše nic a klidně si sedí, sedí si klidně z chytrosti nebo z hlouposti, to žádný smrtelník nezjistí.

 
Georg Christoph Lichtenberg
 

Neustále povzbudzujte sestry, aby boli pokorné, poslušné, aby milovali prácu, aby jednali s poctivými úmyslami, aby boli úprimné a poctivé vo všetkom. Nech sú stále veselé, napomínajte vždy s láskou, ale chyby neospravedlňujte. Hneď napravená chyba je často ničím, ale keď sa nechá, zapustí korene a stojí to mnoho úsilia sa jej zbaviť. Buďte veselé, nemajte strach, keď sa vám nepodarí zlepšiť chyby hneď, bojujte s nimi rozhodne, ale nikdy sa s nimi nezmierujte. Odvahu a veľkú dôveru v Boha a ducha pokory a uvidíte, že všetko pôjde dobre.

 
Maria Dominika Mazzarellová
 

Smutní nenávidí veselé, veselí smutné.

 
Quintus Horatius Flaccus
 

Medicína je veselé povídání o smutných věcech.

 
Jan Jánošík
 

Snášej trpělivě, jestliže nemůžeš vesele.

 
Tomáš Kempenský
© 2009–2017Citáty Ochrana údajů | Kontakt