Neděle, 20. květen 2018 | Svátek má Zbyšek Text je dostupný pod licencí CC BY-SA 3.0 | Přihlášení

Milan Zelený

« Všechny citáty autora
 

Podnik je společenská instituce pro vzdělávání úspěšných lidí, pro tvorbu úspěšných životů.

 
Milan Zelený

» Milan Zelený - zobrazit všechny citáty »Zdroj: (přesný zdroj nebo překladatel tohoto citátu nebyl dosud identifikován, prosíme dodatečně uvést do komentářů)


Štítky: Citáty Milan Zelený, Milan Kundera quotes, citáty o životě, citáty o člověku, citáty o vzdělání, citáty o úspěchu a neúspěchu, autoři od písmene Z


Podobné citáty

 

Úspěšný život není nic jiného než řada úspěšných dní.

 
Neznámý autor
 

Podnik, který nepřináší nic jiného než peníze, je ubohý podnik.

 
Henry Ford
 

Každá instituce, která zaměstnává více než sto lidí, je soběstačná; může fungovat sama pro sebe a nepotřebuje styk s veřejností.

 
C. Northcote Parkinson
 

Ježíš přišel mezi lidi bezbranný, neměl ani doporučení ani peněz ani obydlí ani služebníků ani lidových mas ani úřadů ani policie, ba ani psacího pera neměl. Předstoupil sám a sám před lid pouze se svým novým poselstvím. Láska, kázání, poučování, chvála a kritika a ovšem znalost Starého zákona byly jedinou jeho zbraní. Nemá filosof hledět s úžasem na takový podnik, čistou myšlenku založit vládu nad lidmi, podnik, proti kterému je učení Pythagorovo o filosofii mimo světský ruch anebo učení Platonovo o filosofech králích jen hrubým tápáním po zemi. (Útěcha z filosofie)

 
Emanuel Rádl
 

Jen málo lidí ze Západu si uvědomuje, že islám dal v 7. století ženám politická, zákonná a společenská práva, o nichž se západu ani nezdálo, práva o něž dokonce ženy v USA a jinde na světě musely bojovat ještě ve 20. století.

 
Núr al-Hussain
 

Pohlavní akt je příprava na tvorbu nesmrtelnosti rodu.

 
Friedrich Hölderlin
© 2009–2017Citáty Ochrana údajů | Kontakt