Neděle, 23. říjen 2016 | Svátek má Teodor Text je dostupný pod licencí CC BY-SA 3.0 | Přihlášení

Marcus Manilius

« Všechny citáty autora
 

Rozdělená práce bude kratší.

 
Marcus Manilius

» Marcus Manilius - zobrazit všechny citáty »Zdroj: (přesný zdroj nebo překladatel tohoto citátu nebyl dosud identifikován, prosíme dodatečně uvést do komentářů)

Štítky: Citáty Marcus Manilius, Marcus Manilius quotes, autoři od písmene M

Podobné citáty

 

Rozdělaná práce bude kratší.

 
Martialis
 

Hrdinství bude, dokud bude práce; a práce, dokud člověk bude žít!

 
Cyprian Norwid
 

O antidiskriminačnom zákone: "Je to výrazná významná požiadavka Európy, ktorá do veľkej miery bude vyžadovať takýto zákon a navyše je aj praktický a opäť bude celá spoločnosť rozdelená kvôli dvom vetám a kvôli sexuálnej orientácií a zákazu diskriminácie kvôli sexuálnej orientácií. Veď mne gayovia nikdy nič zlé nerobili a ani mi neublížili. A ja nevidím dôvod, prečo by som z nich mal robiť ľudí druhej kategórie? Veď Boh nás všetkých stvoril rovnako a má nás rovnako rád. Keď zoberiem argumentáciu tých, ktorí hovoria, že toto je problém." [9. jún 2003]

 
Pavol Rusko
 

Manželství bude i dále prakticky nevyhnutelné; čím dříve si to uvědomíme, tím spíše se dáme do práce, udělati je slušným a rozumným.

 
George Bernard Shaw
 

Řeč je tím lepší, čím je kratší.

 
Walther von der Vogelweide
 

Na některé fráze jsme si zvykli, proto nám již nezní absurdně. Třeba fráze, že jisté opatření dá lidem práci. Copak práce sama o sobě je dobrou věcí? Práce bolí, jsou z ní mozoly. Bere čas, který by mohl člověk příjemně proflákat. Práce je užitečná pouze svým produktem! Nedávejme nikomu práci! Práce musí mít smysl.

 
Ladislav Jakl
© 2009–2015Citáty Ochrana údajů | Kontakt