Úterý, 22. květen 2018 | Svátek má Emil Text je dostupný pod licencí CC BY-SA 3.0 | Přihlášení

Lubomír Lipský

« Všechny citáty autora
 

Jak se řekne maďarsky důchodce? Uštván léty.

 
Lubomír Lipský

» Lubomír Lipský - zobrazit všechny citáty »Zdroj: (přesný zdroj nebo překladatel tohoto citátu nebyl dosud identifikován, prosíme dodatečně uvést do komentářů)


Štítky: Citáty Lubomír Lipský, Anonymous quotes, autoři od písmene L


Podobné citáty

 

Jak se řekne maďarsky sekretářka? Kafevároš.

 
Lubomír Lipský
 

Řekne-li diplomat ano, myslí snad, řekne-li snad, má na mysli ne, řekne-li ne, pak to není žádný diplomat. Zcela opačně je tomu u ženy. Řekne-li dáma ne, myslí snad, řekne-li snad, jako by souhlasila ano, řekne-li ano, pak to není žádná dáma.

 
Charles Maurice de Talleyrand-Périgord
 

Nemáme se tedy (...) tak mnoho starat o to, co o nás řekne množství, nýbrž co řekne odborník ve věcech spravedlivých a nespravedlivých, ten jeden a sama pravda.

 
Platón
 

Musíte srovnávat dnešní olympiády s tím, jaké byly před dvaceti lety. To je moje dědictví. To mnohem důležitější. Navíc naše veškeré finanční prostředky pocházejí ze soukromých zdrojů, ani dolar od vlády. To znamená, že můžeme zajistit nezávislost a autonomii. A vůbec nejdůležitější - snadno se to řekne, ale těžko udělá - je jednota s národními olympijskými výbory a hlavně s mezinárodními [sportovními] federacemi. (na konci svého předsednictví)

 
Juan Antonio Samaranch
 

Nejaký maďarský šašo na koni.

 
Ján Slota
 

Toto chceme my? Slováci? Aby sa to vrátilo? Aby nás vešali po kandelábroch, aby sme sa my učili Očenáš po maďarsky? Tak to teda nie.

 
Ján Slota
© 2009–2017Citáty Ochrana údajů | Kontakt