Pátek, 25. květen 2018 | Svátek má Viola Text je dostupný pod licencí CC BY-SA 3.0 | Přihlášení

Louis L’Amour

« Všechny citáty autora
 

Pouze ten, kdo toho hodně poznal, si dokáže plně uvědomit svou nevědomost.

 
Louis L’Amour

» Louis L’Amour - zobrazit všechny citáty »Zdroj: (přesný zdroj nebo překladatel tohoto citátu nebyl dosud identifikován, prosíme dodatečně uvést do komentářů)


Štítky: Citáty Louis L’Amour, Louis CK quotes, autoři od písmene L


Podobné citáty

 

Lituji pouze toho, že za svou zem mohu obětovat jen jeden život. (před popravou)

 
Nathan Hale
 

Člověk musí hodně procestovat, aby poznal všechnu tu krásu, kterou může mít doma.

 
Johann Wolfgang Goethe
 

"Ano, bylo mi asi čtrnáct let, když jsem poznal, že jsem rozpolcen rozpolceností světa. […] Strašný i krásný žal mě z toho přepadl. A umíněná láska a umíněná zášť. Nezáleží na tom, zda jsem si tenkrát rozuměl, jak na tom nezáleží dnes. Záleží a záleželo na tom, že jsem se rozhodl hledat ve světě lidi, jež jsem poznal v království dětství, a odvracet se od těch, kdož se pro zchladlé srdce sami odvracejí od dětí malých i těch velkých. Myslím, že toho dne se ze mne stal spisovatel."

 
Egon Hostovský
 

Když pozoruji pampelišku, kterak se dere z pukliny v chodníku a přes nepřízeň prostředí dokáže růst a nádherně vykvést, vidím-li, co dokáže i z mála, pak cítím, že i já bych toho měla dokázat víc!

 
Key Haugaardová
 

Čo je vôbec hodné toho, aby to bolo vykonané, je hodné aj toho, aby to bolo vykonané poriadne.

 
Philip Chesterfield
 

Obzvlášť v politice by nikdo neměl dělat žádné předpovědi do budoucna. Z tohoto důvodu zůstávám klidným a obhajuji pouze to, co jsem poznal jako pravdivé, kladné a správné. I když něco vyžaduje čas než to dospěje k úspěchu, měl by člověk zůstat při tom, co poznal jako správné a pravdivé. Samozřejmě, že to vyžaduje trpělivost, ale to je podle mého názoru jediná možná politika se kterou nakonec s úspěchem porazíme komunismus.

 
Konrad Adenauer
© 2009–2017Citáty Ochrana údajů | Kontakt