Pátek, 20. duben 2018 | Svátek má Marcela Text je dostupný pod licencí CC BY-SA 3.0 | Přihlášení

Julian Tuwim

« Všechny citáty autora
 

Jako mnoho moderních žen, stěžuje si i moje manželka na práce v domácnosti. Nesnáší totiž vůbec způsob, jakým je já provádím.

 
Julian Tuwim

» Julian Tuwim - zobrazit všechny citáty »Zdroj: (přesný zdroj nebo překladatel tohoto citátu nebyl dosud identifikován, prosíme dodatečně uvést do komentářů)


Štítky: Citáty Julian Tuwim, Julian May quotes, citáty o manželství, autoři od písmene T


Podobné citáty

 

Čas - to je prostě způsob, jakým příroda zajišťuje, aby se všechno neodehrávalo najednou.

 
Isaac Newton
 

Přítelkyně má muže ráda, nechává ho však být, jakým je. Manželka svého muže miluje a stále se snaží z něho udělat někoho jiného.

 
Gilbert Keith Chesterton
 

Člověk si někdy namlouvá, že mu je podkuřování protivné. Ve skutečnosti mu je protivný jen způsob, jakým se mu podkuřuje.

 
François de la Rochefoucauld
 

Žádný fakt, jemuž čelíme, není tak důležitý jako náš postoj k němu, protože rozhoduje o našem úspěchu a nezdaru. Způsob, jakým o faktu uvažujete, vás může porazit ještě dřív, než s ním něco uděláte. Fakt vás přemůže, protože si myslíte, že to dokáže.

 
Norman Vincent Peale
 

Nekalá soutěž je způsob, jakým Japonci dobývají světové trhy - pracují po celou pracovní dobu.

 
Ephraim Kishon
 

Nobelovou cenu míru loni mohl klidně získat skautský oddíl světlušek Horní Počernice. Pro nešíření jaderných zbraní totiž udělal neméně než Mezinárodní agentura pro atomovou energii a její šéf ElBaradei. Ti totiž neudělali vůbec nic.

 
Roman Joch
© 2009–2017Citáty Ochrana údajů | Kontakt