Neděle, 24. červen 2018 | Svátek má Jan Text je dostupný pod licencí CC BY-SA 3.0 | Přihlášení

Jennifer O’Neill

« Všechny citáty autora
 

Je absolútne potrebné, aby sa o tejto téme konečne vyslovila celá pravda. (ohľadom potratov - 21. 01. 2003)

 
Jennifer O’Neill

» Jennifer O’Neill - zobrazit všechny citáty »Zdroj: (přesný zdroj nebo překladatel tohoto citátu nebyl dosud identifikován, prosíme dodatečně uvést do komentářů)


Štítky: Citáty Jennifer O’Neill, Jennifer Aniston quotes, citáty o pravdě, autoři od písmene O


Podobné citáty

 

V tejto dobe je pravda taká zatemnená a lož taká zavedená, že pravdu môže poznať iba ten, kto ju miluje.

 
Blaise Pascal
 

V duchu tejto obety, ktorú prinášam, odkazujem slovenskému národu, aby bol vždy verný tejto zásade: za Boha, za národ, vždy, všade a v každom ohľade.

 
Jozef Tiso
 

Jednoznačne smerujeme k demokracii, hoci netvrdím, že je to dobré. To čo vidím v tejto zemi (v USA), ma naopak presvedčuje, že tento politický systém sa pre Francúzsko nehodí. Tejto sile sa ale nedokážeme ubrániť a nič ju nedokáže zastaviť, a ak, tak iba nakrátko.

 
Alexis de Tocqueville
 

Musíme lepšie spievať s ohľadom na deti.

 
Anaximandros
 

Všechno je nyní relativní, s výjimkou této jedné konečné pravdy - že neexistuje jedinečná pravda. Všichni ti, kdo prohlašují jedinečnou pravdu, by v tolerantním světě měli mlčet..

 
Michael Herbst
 

Jsem strašně rád, že pravda konečně zvítězila, i když to trvalo 13 let, déle než v případě Dreyfuse. Je to důkazem, že je třeba za to bojovat. Svědek [Gürken Gönen] lhal pod taktovkou jiných … Byli to lidé spojení s bývalými strukturami spolu se zkorumpovanými policisty. (Yekta Uzunoglu, ČTK/České noviny, 31.7.2007)

 
Yekta Uzunoglu
© 2009–2017Citáty Ochrana údajů | Kontakt