Pondělí, 24. říjen 2016 | Svátek má Nina Text je dostupný pod licencí CC BY-SA 3.0 | Přihlášení

Jean Dutourd

« Všechny citáty autora
 

Cit neexistuje, pokud se neprojeví a pokud si ho neuvědomíme. Cit nemá svůj vlastní život, jako strom nebo píseň. Je to vztek.

 
Jean Dutourd

» Jean Dutourd - zobrazit všechny citáty »Zdroj: (přesný zdroj nebo překladatel tohoto citátu nebyl dosud identifikován, prosíme dodatečně uvést do komentářů)

Štítky: Citáty Jean Dutourd, Jean Anouilh quotes, citáty o životě, autoři od písmene D

Podobné citáty

 

Vytváříme nejen umělecká díla, ale každý z nás i svůj vlastní život - jako vlastní historický román.

 
Längle
 

Věda má svůj smysl, pokud se chápe jako cesta k pravdě a pravda jako dobro člověka.

 
Jan Pavel II.
 

Nešlo jen o to, že pohlavní pud navozuje svůj vlastní svět mimo kontrolu Strany, který je proto třeba zničit, pokud je to možné. Důležitější je, že sexuální strádání vede k žádoucí hysteriii, kterou lze transformovat ve válečnou horečku a uctívání vůdce.

 
George Orwell
 

Miluj bližního svého, jako sebe samého, protože ty sám jsi svůj bližní. Je to jen iluze, pokud věříš, že tvůj bližní je někdo jiný než ty sám.

 
Sarvapalli Rádhakrišnan
 

Pokud podporujete federální intervence doma, jste liberál. Pokud podporujete federální intervence v zahraničí, jste konzervativec. Pokud podporujete oboje, jste umírněný. Pokud ani jedny, jste extremista. (o nálepkování v USA)

 
Joseph Sobran
 

Pokud uspějete jednou, může to být náhoda. Pokud uspějete dvakrát, může to být štěstí. Pokud uspějete třikrát, pak díky píli a pracovitosti.

 
Neznámý autor
© 2009–2015Citáty Ochrana údajů | Kontakt