Pátek, 22. červen 2018 | Svátek má Pavla Text je dostupný pod licencí CC BY-SA 3.0 | Přihlášení

Ján z Kríža

« Všechny citáty autora
 

Kto padá s bremenom, ťažko s ním bude môcť vstať.

 
Ján z Kríža

» Ján z Kríža - zobrazit všechny citáty »Zdroj: (přesný zdroj nebo překladatel tohoto citátu nebyl dosud identifikován, prosíme dodatečně uvést do komentářů)


Štítky: Citáty Ján z Kríža, Anonymous quotes, autoři od písmene J


Podobné citáty

 

Nasledujúce generácie len ťažko budú môcť uveriť, že takýto človek z mäsa a kostí vôbec niekedy mohol existovať na našej planéte. [Generations to come, it may be, will scarcely believe that such a one, as this, ever in flesh and blood walked upon this earth. (angl.)]

 
Albert Einstein
 

Nasledujúce generácie len ťažko budú môcť uveriť, že takýto človek z mäsa a kostí vôbec niekedy mohol existovať na našej planéte. (Albert Einstein) [Generations to come, it may be, will scarcely believe that such a one, as this, ever in flesh and blood walked upon this earth. (en)]

 
Móhandás Karamčand Gándhí
 

Až bude televize, tak si budou moct hluchoněmý telefonovat.

 
Vlasta Burian
 

Optimista je človek, ktorý sa ožení s vlastnou sekretárkou a myslí si, že ju bude môcť aj naďalej upozorňovať na pravopisné chyby.

 
Tristan Bernard
 

Na toho, jenž dobrovolně trpí nevědomosti, padá vina za všechny zločiny z nevědomosti, stejně jako na toho, kdo zhasl světla majáku, padá vina za všechna ztroskotání.

 
Samuel Johnson
 

So zdravým telom budete môcť veľa urobiť, s chorým neviem čo budete môcť urobiť.

 
Ignác z Loyoly
© 2009–2017Citáty Ochrana údajů | Kontakt