Středa, 25. duben 2018 | Svátek má Marek Text je dostupný pod licencí CC BY-SA 3.0 | Přihlášení

Ján Slota

« Všechny citáty autora
 

Vyjadrenia pána Slotu sú jednoznačne v rozpore s myšlienkou a praxou slobody, demokracie a rovnoprávnosti národov. (30.7.2006) (István Hiller)

 
Ján Slota

» Ján Slota - zobrazit všechny citáty »Zdroj: (přesný zdroj nebo překladatel tohoto citátu nebyl dosud identifikován, prosíme dodatečně uvést do komentářů)


Štítky: Citáty Ján Slota, Anonymous quotes, autoři od písmene S


Podobné citáty

 

Nesúhlas s výrokmi lídra národniarov Jána Slotu na adresu Maďarov (26.7.2006). (Ivan Gašparovič)

 
Ján Slota
 

Dokiaľ sa budeme držať karikatúry slobody, totiž slobody vnútorne a duševne sa zničiť, budú nezmeneným spôsobom pokračovať aj vonkajšie účinky takto skreslenej slobody.

 
Benedikt XVI.
 

Maďarská vláda je šokovaná protimaďarskými vyhláseniami predsedu SNS Jána Slotu, ktoré vyslovil v rozhovore pre Lidové noviny (22.7.2006). (Kinga Gönczová)

 
Ján Slota
 

Je možné mať ekonomickú slobodu bez politickej slobody, ale nemožno mať politickú slobodu bez ekonomickej slobody.

 
Friedrich August von Hayek
 

"Pod heslem ‚vítěz bere vše‘ spoléhá ODS, že se rychle ujme moci a spolu se svými agenty přisluhovači zajistí těmto osobám beztrestnost. Toto já a sociální demokracie, jejíž jsem předsedou, nedopustí. Cítím povinnost oznámit, že demokracie v této zemi utrpěla tvrdý zásah srovnatelný snad jen s únorem 1948, snad jen s rozdílem, že hrozí modrá totalita." (Paroubkův povolební projev 6. června 2006, zdroj: idnes.cz)

 
Jiří Paroubek
 

"Víte, já se domnívám, že celá krize demokracie tkví v tom, že se někteří politici snaží zneužít demokracii pro své ambice. Když ve jménu demokracie někoho bombardujete kvůli ropě, zneužíváte ji. Demokracie nekrachuje ve své podstatě, ale v jejím nelegitimním naplňování. Idea demokracie je skvělá, ale ve světě je pouze pár opravdových demokracií, ačkoli se jich tak tituluje spousta."

 
Serj Tankian
© 2009–2017Citáty Ochrana údajů | Kontakt